Komentarze (554)
Jarosław Kaczyński wbija słupek i zaczyna przekop Mierzei Wiślanej. Ekspert: To zwróci się za 500 lat
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • mozart

  Oceniono 13 razy 11

  Logika PiS idzie logiką leninowską. Zmiany, które zachodzą od 2015 są iście bolszewickie i oznaczają likwidację dotychczasowego porządku prawnego i społecznego. I to w sposób nieodwracalny! Polska jest nie tylko przygotowywana na kompletną izolację na arenie europejskiej, lecz również do Polexitu, wojny domowej i brutalnego, narodowego bolszewizmu w pseudoreligijnym sosie.
  Społeczeństwo zostanie wzięte brutalnie za mordę, bo ma mentalność chłopa pańszczyźnianego. Inteligencji w tym kraju nie ma, gdyż albo wyemigrowała albo wyginęła albo skuliła ogon pod siebie w obawie o własną emeryturę i stan posiadania. Zniszczono wszelkie autorytety, które byłyby jakimkolwiek zagrożeniem dla rewolucjonistów. I zaczęto kształtować nowe pokolenie poprzez deformę edukacji. Jednocześnie przekupiono społeczeństwo programem 500+. Toteż nie zachodzi obawa, że prekariat się zbuntuje. Dlatego nie będzie żadnych masowych protestów (czy marsze kilkudziesięciu tysięcy ludzi na 30 milionów dorosłych obywateli można uznać za masowe?) gdy ostatecznie zostaną wdrożone pseudoreformy sądownictwa i ordynacji wyborczej. Będą protesty? Rozgoni się je z użyciem broni maszynowej lub wojsk OT. Na niepokornych przygotowano również środki w postaci rozszerzonych uprawnień policji i środków przymusu.
  Będą sankcje? W to mi graj! Zgodnie ze stalinowską logiką władza potrzebuje wroga zewnętrznego i wewnętrznego, by go zdefiniować jako "wroga ludu". Wróg zewnętrzny - UE jest analogiem międzynarodowej burżuazji, zaś opozycja jest ucieleśnieniem "wrogów ludu" i kontrrewolucjonistów "dobrej zmiany". W czasach stalinowskich wypracowano doskonale rozwiązanie sprawy artykułem 58. Myślę, że w Polsce analogiczne rozwiązanie zostanie wprowadzone w życie. I tak za samą przynależność do opozycji dostanie się 3 lata, za antyrządowe demonstracje 10 lat, za głosowanie w PE przeciw rządowi PiS 25 lat. I to nie będą zwykłe wiezienia, tylko karne kolonie. W tym kopalnie, karczowanie lasów, kopanie kanałów melioracyjnych, regulacja rzek, prace na polu, przekop Mierzei Wiślanej.
  Czekają nas co najmniej 3-4 pokolenia kaczyzmu w Polsce.

 • 99venus

  Oceniono 11 razy 11

  Bareja pozdrawia towarzysza kaczyńskiego.

 • krisp_2007

  Oceniono 8 razy 8

  Wbił bez żadnego trybu.

 • krzywelustro

  Oceniono 8 razy 8

  Mam wrażenie, że ktoś bardzo zasłużył na to, żeby solidnie skopać mu rowa.

 • slabe

  Oceniono 8 razy 8

  Kupcie Kaczorowi działkę pod Warszawą. Niech tam sobie kopie łopatą i sadzi buraki (będzie miał kim obsadzić następny rząd).

 • lisc12

  Oceniono 9 razy 7

  Czyli zasadniczo 3 pajace wkopujace na plaży nielegalny słupek. Ciekawe jak długo postoi.

 • lucek10

  Oceniono 9 razy 7

  Braciszek zniszczył samolot, ten się chce bawić w statki - "trafiony, zatopiony". Jak myślicie, czyim imieniem będą chcieli nazwać ten kanał? Pierwszego budowniczego, gdy ten już odpłynie, czy kogoś innego?

 • mr_gm

  Oceniono 7 razy 7

  Jak miałem pięć lat, to też na plaży kopałem i budowałem, ale niestety potem zwykle był sztorm, albo wichura.

 • nietyp

  Oceniono 7 razy 7

  Teraz kolej na stocznie pełnomorską w Nowym Targu... Tam suweren również potrzebuje igrzysk...

 • poorpoora

  Oceniono 7 razy 7

  Mnie dziwi tylko jedno. Czemu oni chca przekopac Mierzeja jak mozna ja po prostu cala zalac podnoszac poziom Baltyku np przepompowujac do niego wode z Mazur i sprawic zeby statki towarowe mogly plywac bez ograniczen do portu w Elblagu? upieczemy dwie pieczenie na jednym ogniu. Udroznimy zegluge i zalejemy Kaliningrad. Proste? Proste

 • peatero

  Oceniono 7 razy 7

  Przed następnymi wyborami proszę jeszcze dociagnąć przekop do Radomia, żeby statki mogły dostarczać i odbierac towary do - i z Afryki przez radomskie lotnisko.

 • qnqn

  Oceniono 7 razy 7

  To jest wyłącznie zasłona dymna by kasę wyprowadzić, nic więcej. A kto jak kto, pis jak i kościół doskonale znają się na kreatywnej księgowości.

 • menel13

  Oceniono 7 razy 7

  Obstawiam że następne symboliczne wbicie kołka albo łopaty będzie w 2022.

 • pretorianin2010

  Oceniono 7 razy 7

  Temu karłowi prawnemu prawo i pozwolenia nie są potrzebne. Pokazał wielokrotnie gdzie ma konstytucję i wyroki. Tylko czekać jak zafunduje Polakom stan wojenny albo inną modyfikację swojej chorej, wyobrażni.

 • kotprezesa

  Oceniono 6 razy 6

  -Powiedz mi, po co jest ten miś?
  - Właśnie po co?
  - Otóż to, nikt nie wie po co, więc nie musisz się obawiać, że ktoś zapyta. Wiesz co robi ten miś? On odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa. To jest miś na skalę naszych możliwości. Ty wiesz co my robimy tym misiem? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie, mówimy, to nasze, przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo! I nikt nie ma prawa się przyczepić, bo to jest miś społeczny, w oparciu o sześć instytucji – który sobie zgnije, do jesieni na świeżym powietrzu, i co się wtedy zrobi?

 • ochujek

  Oceniono 6 razy 6

  Wbił kołka i okazało się że na plaży są dwa kołki.

 • mcguirre

  Oceniono 6 razy 6

  Kołek wbił słupek :):):)

 • prosty_facet

  Oceniono 6 razy 6

  Ta inwestycja, to taki PISowski "Miś". Wiadomo, kto zgarnie procenty od inwestycji. Najważniejsze żeby była duża - wtedy nawet mały procencik to będzie okrągła sumka ;-)

 • fiqumiku

  Oceniono 6 razy 6

  A lud cieszy sie, ze za ich pieniadze PiS sie rzadzi i rozkrada Polske. Żałośni...

 • kocica66

  Oceniono 6 razy 6

  Pajace,pajace ,pajace

 • seyeasy

  Oceniono 6 razy 6

  To taki sam PIC Propagandowy jak ten ze stępką pod prom (który zdążył już zardzewieć) gdzie mateuszek kłamczuszek rok temu przybijał tabliczkę i nic... i teraz jarek z łopatą....Jakim trzeba być głupim żeby w to uwierzyć jak w reklamie z Norisem.....

 • arbor_1

  Oceniono 6 razy 6

  A już myślałam, że PIS kopie sobie grób

 • plastikpiokio

  Oceniono 6 razy 6

  potrzebna ta dziura jak rybie rower --no ale wybory fotograf zdjęcia tylko może się nie udać bo biskupa z kropidłem nie widziałem

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX