Komentarze (47)
Drogi prąd dociska samorządy. "To przełoży się na mieszkańców". Nie chodzi tylko o bilety
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • yureck

  Oceniono 2 razy 2

  WIĘCEJ WUNGLA Polska bez darmozjadów związkowych upadnie!!!

 • pawelo73

  Oceniono 2 razy 2

  ha ha, a nikt nie mówi o efektywności zakładów energetycznych faktycznych monopolistach, kilka razy miałem do czynienia z Energą, nie bezpośrednio, ale i tak widać było jak nieefektywny jest to moloch. Pewnie jakby zwolnili połowę ludzi a resztę pogonili do solidnej pracy, to zapewne koszt wyprodukowania en. elketr znacznie by zmalał.

 • ergiel

  Oceniono 6 razy 2

  I po PiS

 • banan125

  Oceniono 1 raz 1

  to są zwiększone koszty związane w Fundacją Narodową, darowiznami na rzecz innych fundacji PIS, wspieraniem gazet i TVP, księdza Rydzyka, wynagrodzeniem nowych pisowskich prezesów, oraz ich licznych rodzin ...itd

 • kka69

  Oceniono 3 razy 1

  na 100% wzrosną podatki gruntowe w miastach.
  Bo w końcu Polacy musza zapłacić za te podwyżki pradu.

 • tinley

  Oceniono 3 razy 1

  Niech no jakiś mistrz drogownictwa wyjaśni jakie są obecnie normy dla rozplanowania oświetlenia ulicznego w miastach? Na mjej starenkiej ulicy latarnie rozstawione sa co mniej więcej 80m na oko i w zupełności to wystarcza. widze położone nowe drogi na zadupiu i latarni cały las. Co 25m latarnia jakby tam ktoś się o nogi potykał. pyta się na wój tyle tego stawiali? Po to aby wydać wiecej kasy? Nie rozumiem tego. kretynizm

 • kresedebarg

  Oceniono 2 razy -2

  A w Las Vegas dalej takie marnowanie energi

 • lubat

  Oceniono 4 razy -4

  W tym nieszczęściu może być maleńki plusik. Może wreszcie zaprzestaniemy bezmyślnie wytwarzać "świetlny smog", czyli bezsensowne i niepotrzebne oświetlanie miast. Szkodzi to nie tylko przez to, że do wytworzenia tej niepotrzenbej ilości prądu trzeba spalać wielkie ilości węgla, ale światło zakłóca też cykl życia wielu gatunków zwierząt.

 • mydelko.fa

  Oceniono 9 razy -5

  Oczywiście gdyby ten prąd był produkowany z OZE, cena byłaby jeszcze dwa razy wyższa. :)

 • marcinmarcin12

  Oceniono 7 razy -7

  Czy juz sie oplaca instalowac fotopanele na dachu,czy moze poczekac az Czerscy to zrobia i przedstawia korzysci?

 • myslacyszaryczlowiek1

  Oceniono 22 razy -16

  Podwyżka jest spowodowana, nie przez PIS, tylko przez Unię i ekooszołomów, czyli przez ludzi którzy wprowadzili podatek od CO2. Na szczęście ten podatek zostaje w kraju i rząd będzie miał z czego dotować, czy rekompensować podwyżkę cen prądu. To takie przelewanie z jednego naczynia do drugiego. Opłaty od CO2 powodują sztuczne windowanie cen z elektrowni węglowych, z których produkcja prądu najtaniej wychodzi. Oraz powoduje, że te wiatraki w ogóle się opłacają. Czyli taka księżycowa gospodarka, jak za PRLu, bo rządzi Unią pokolenie niedouczonych hipisów, które urządzało rewolty zamiast chodzić do szkoły. A fizyki, ekonomii, takiej prawdziwej, się nie oszuka. Ale może to i dobrze. Za 10 lat Niemcy stracą konkurencyjność swojej gospodarki, bo tania energia to jest podstawa. Już teraz się zdarzają awarie i wyłączanie prądu w hipermarketach, sam byłem świadkiem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX