Komentarze (208)
Senator Jan Maria Jackowski pyta o zarobki w NBP
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • Hannes Quartz

  Oceniono 18 razy 12

  Kieryłło, ty zawsze byłaś idiotką. Pozdrawiam razem z M. i J.

 • talavera

  Oceniono 11 razy 11

  Marionetkowa sekretarka PiS zarabia 65 tys/mies bo jak twierdzi PiS "spełniała kryteria proporcjonalności kwoty pensji do rangi instytucji"

  A szczekali jak Bieńskowka powiedziała ze pracę z dojazdem z Gdańska do Waraszawy : "a dostawałam, powiem ci 6 tysięcy... 6 tysięcy... Rozumiesz to? Albo złodziej, albo idiota... To jest niemożliwe, żeby ktoś za tyle pracował"

  To jest dojna zmiana.

 • czechy11

  Oceniono 11 razy 11

  Np czytaliście chyba ze siostry Karnowskie już wyjaśniły wyznawcom, ze czepianie się dwoch pięknych kobiet pracujących wxstrtegicznej instytucji jest atakiem na Polskę i żywotne interesy państwa 😂😂😜

 • piotrus.zibi

  Oceniono 11 razy 11

  Ja dorzuciłbym pytania.... Czy uprawiał pan sex z którąś ze swoich współpracowniczek? Dlaczego Pańskie zarobki są tajne skoro to pieniądze podatników?

 • nessuno

  Oceniono 14 razy 10

  Ten prywatny folwark solidaruchowego złodzieja, to właśnie jest koryto plus.
  FOZZ, Telegraf, Srebrna...
  Ta kanalia powinna wisieć.

 • spyderman2

  Oceniono 10 razy 10

  cześć pisowskie sÓwereny
  a wam jak się wiedzie w pisowskiej polsce? ile zarabiają wasze dzieci? bo 28 letni syn kamińskiego z pis ma 50 tys miesiecznie. a może wasze dzieci tyrają za granicą i widzicie je raz w roku??? głosujcie dalej na dojną zmianę

 • jerzytop

  Oceniono 10 razy 10

  Obrona przez atak . Najlepiej nie odpowiedzieć na żadne PROSTE panie prof pytanie ,ale zarzucać tysiącą ludzi ,że w/g pana kogoś obraziły . To właśnie przez pana butna postawę ta instytucja traci najwięcej
  W Norwegii wszystkie zarobki są jawne i tak powinno byc w każdym kraju aby nie było niedomówień ,że np jedna pani po filologii rosyjskiej zarabia w szkole 2 tys inna w NBP 70 tys
  Zarabia tyle czy nie ? Jakie są jej obowiązki i ile godz dziennie poświęca na tą strasznie cieżką i odpowiedzialną pracę ?

 • czechy11

  Oceniono 10 razy 10

  Wszystkie PiSiory się dopytują bo szukają najlepszego miejsca gdzie wepchnąć swoje resortowe bahory czyli stada dxicuatek PiSowcow, którymi obsadzili cały kraj..

 • vontomke

  Oceniono 12 razy 10

  Ej PiSowcy co wam przeszkadzają takie zarobki? Przecież im się należy!

 • zloty_cielec69

  Oceniono 14 razy 10

  paniusia Jolanta Turczynowicz-Kieryłło niech wie, że tu nie ma czego bronić. jaki kuń jest, każdy widzi. ZŁODZIEJE! ZŁODZIEJE! ZŁODZIEJE!

 • damtek

  Oceniono 9 razy 9

  Głos uczciwego:

  Senator PiSu Jackowski zatrudnił w swoim biurze senackim na płatne etaty 4 z 6 swoich córek.Pozostałe nie załapały się bo są nieletnie Senator PiSu jest tak obrotny że załatwił sobie poza tym 7 komunalnych mieszkań w Warszawie.Większość pod wynajem.
  Thomaso70/twitter

 • remo29

  Oceniono 9 razy 9

  "Pokora, praca, umiar, roztropność w działaniu i odpowiedzialność, a przede wszystkim - słuchanie obywateli. To są zasady, którymi będziemy się kierować".

  Hehehe...

 • odysej2012

  Oceniono 9 razy 9

  Kaluza -ten Kaluza - powiedzial do ktoregos ze swoich:
  - Daj spokoj, za rok nikt juz nie bedzie o tym pamietam.
  To daje smutny obraz czesci spoleczenstwa. Dojmy poki sie da. Jak wyjdzie na jaw przykryjemy to glupim usmieszkiem. Niestety to przyklad z gory. Pamietam jak p. Kempa tlumaczyla " zasadnosc" likwidacji konkursow podczas zatrudnienia pracownikow sluzb cywilnych i rozdawania stanowisk z pisowskiego klucza partyjnego. W takiej nawale dziadostwa, o jednej aferze wiecej , ludzie faktycznie za rok nie beda pamietam. Jesli podobnie mysli 30% obywateli, to moze Bismarck mial racje...

 • jurek42

  Oceniono 8 razy 8

  jak można się bać Boga ? przeciez Bóg jest nieskończona miłością. Coś z tym prezesem NBP jest nie tak, na jego miejscu bał bym się raczej sądów RP, jeszcze PiS do końca ich nie przejął i prezio ma się czego bać.

 • starsza10

  Oceniono 8 razy 8

  Pani prawniczka wystrzeliła, jak z armaty. Jednak nie odniosła się do głównej kwestii: kompetencji osób funkcyjnych w NBP. A to właśnie, nie zaś problem urody i płci, jak to przedstawia pani prawniczka, jest podstawa zastrzeżeń. Czy osoba o wiedzy i wykształceniu pani dyrektor może wypełniać zadania związane ze stanowiskiem (i pensją wykazaną w siatce płac)? Zapytałabym też o związki (formalne i nieformalne) prezesa NBP z byłym już szefem KNF, na którym nieodmiennie ciążą wcale niemałe zarzuty.

 • mialotta

  Oceniono 8 razy 8

  łatwiej wymienić wszystkich sędziów wszystkich sądów, niż zmienić jedną siatkę płac jednego NBP

 • perkis1234

  Oceniono 7 razy 7

  Przepraszam bardzo, Departament Komunikacji i Promocji jest chyba NAJMNIEJ ważnym i odpowiedzialnym departamentem w instytucji jaką jest bank centralny. Pod względem merytorycznym, dla prowadzenia efektywnej polityki pieniężnej w zasadzie mógłby nie istnieć. Czy wyższe zarobki od pani Wojciechowskiej mają dyrektorzy, przykładowo, Departamentów Badań Ekonomicznych, Stabilności Finansowej czy też Systemu Płatniczego? Hmmm... ?

  Więc skąd i po co takie kosmiczne zarobki dyrektorki od-pożal-się-boże "komunikacji i promocji"? Jeżeli to co podają media jest prawdą, to według mojej wiedzy NIE są stawki rynkowe. W Warszawie ze świecą szukać stanowisk dyrektorskich nawet w prestiżowych firmach z sektora PRYWATNEGO, które oferowałyby stawki 70k+ PLN miesięcznie. Zestawiając to z "kompetencjami" tej pani i "ważnością/istotnością" całego Departamentu to cała sytuacja jest kuriozalna i budząca oczywiste wątpliwości natury etyczno-korupcyjnej i nasuwa myśli, że na pewno jest tam jakieś drugie dno.

 • hefajstos1

  Oceniono 7 razy 7

  Wyborcy PiS , dalej głosujcie na tych hochsztaplerów, kłamców, którzy opowiadają o skromności, oszczędnościach jakie wprowadzają w zarządzanych przez nich firmach, przedsiębiorstwach.
  Już Szydło wykrzyczała, że im należy się ( finansowy bonus).

 • andrew1507

  Oceniono 7 razy 7

  FOZZ, Telegraf, Srebrna, NBP, wieżowiec,....?
  Pytacie a co to takiego, to i tak się nie dowiecie dopóki Opozycja Demokratyczna nie wypierdzieli pismafii na śmietnik historii...

 • przemyslaw47

  Oceniono 7 razy 7

  Czy "ktoś" w mojej OJCZYŹNIE 3,14r/lnie ręką w stół i powie dość !! albo, sprawdzam !!

 • fajny_zajety

  Oceniono 7 razy 7

  Jako nieliczne potrafią "postawić" poprzeczke Panu Prezesowi. To się nazywa fach w ręku.

 • andmas

  Oceniono 7 razy 7

  Jeżeli Glapiński boi się tylko Boga ... , to kto jest jego Bogiem ,Kaczyński , czy Rydzyk ?

 • rts44

  Oceniono 7 razy 7

  A prof. Belka mówił ,że oddaje NBP w godne ręce!Jeżeli są godne to ja jestem ksiądz proboszcz

 • ukos

  Oceniono 7 razy 7

  Oj tam, oj tam, suwerenusiowi się podoba i to bardzo! W najnowszym sondażu (bynajmniej nie CBOS!) PiSuś znowu pędem w górę! Po prostu Chrzanowski wzór patrioty, suusznie chciał obrobić tego ubeka Czarneckiego, a dwórki Glapińskiego zbierają kasę na zbożny PiSowski, czyli szlachetnie narodowy cel. Cechuje je, jak wymawia chwaląc takOm postawEm PrezesPan, geeemboki patrotys.

 • smarekdarek

  Oceniono 7 razy 7

  Zaraz wyjdzie Szydło z worka i powie: te pieniądze po prostu się im należały!
  youtube.com/watch?v=zfgKbXyvomk

 • albrecht_kalba

  Oceniono 6 razy 6

  Trzeba mieć fantazję, żeby tyle płacić za trykanko :D

 • zapomorski12

  Oceniono 6 razy 6

  Pani pełnomocnik NBP zaczyna nawet straszyć nasłaniem na media i Internautów służb państwowych, za ponoć niewłaściwe określenia współpracowniczek prezesa NBP. Proszę pani, takich słów nie powinien wypowiadać prawnik! Najpierw proszę ujawnić opinii publicznej prawdziwe zarobki jakie ta pani otrzymuje, a potem komentować. Wypowiedź pani pełnomocnik NBP: "z tego co wiem"- oznacza, że pani pełnomocnik "NIC NIE WIE", lub utajnia prawdziwe informacje, i to jest skandaliczne. Kompromitacja zarówno prezesa NBP jak i pełnomocnika. Co się narobiło w tym kraju, który wcześniej jakoś tam był uporządkowany. Takich skandali wcześniej nie było :(

 • dna_low

  Oceniono 6 razy 6

  Pisuary doją ten kraj aż miło. A kretynom ośmiorniczki przeszkadzały.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX