Komentarze (179)
Rosyjskie MSZ ostrzega: amerykańskie rakiety zburzą bezpieczeństwo w Europie
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • chamsolo

  Oceniono 3 razy 1

  Sława Putinu ,czlenu kpzr , czekistu i kamsomolcu

 • qawsedrftg

  Oceniono 14 razy 0

  Płaczę nad losem polskiego jamnika gdy jankeski Pan się wycofa z Europy zwijając swoje słabujące imperium. Będzie żałosne kwilenie... "Rząd na wychodźstwie" znowu będzie analizował co poszło nie tak.

 • qawsedrftg

  Oceniono 8 razy 0

  Przynęta wyłożona, POPiSowcy gotowi do rytualnego gdakania po linii oficjalnej :)

 • kroliklesny

  Oceniono 9 razy -1

  Niestety, ale przez wiele ostatnich lat to wlasnie Rosja jest oredownikiem pokoju a USA wprowadza sila amerykanskie porzadki na swiecie. Tylko ze tam, gdzie USA "dba" o swoje interesy mniej lub bardziej czynnie, tam sie sypia bomby i nieszczescia- vide Irak, Afganistan, Syria, Libia, Yemen, wczesniej Granada, Chile na nieszczesnej Jugoslawii konczac!

 • bazyli21

  Oceniono 9 razy -1

  Na szczescie rosyjskie rakiety przy granicy z Polska, razem z nowymi czolgami i samolotami, w przeciwienstwie do amerykanskiego jeszcze nie dostarczonego, a nawet nie dogadanego sprzetu, buduja bezpieczenstwo... Tia.

 • ws21

  Oceniono 10 razy -2

  Tak, tak. Obecnie Europa jest bardzo bezpieczna. Szczególnie takie narody jak Mołdawianie, Ukraińcy, Gruzini, Estończycy, Łotysze, Litwini. Jak nie grabież terytorium to uprowadzanie ludzi. A czołgi i zestawy rakietowe to w tej bezpiecznej Europie można w kioskach kupić, jak mawia prezydent jednego wpół cywilizowanego kraju.

 • kocica66

  Oceniono 7 razy -3

  Zwracam sie do ROsji -prosze nie akceptujce amerykanskiego wojska w Polsce,nie akceptujcie nic co ameryka chce w europie .panosza sie jak lajzy po swiecie i podporzadkowywuja sobie te panstwa ,z ktorych moga miec korzysc ,reszta ich nie interesuje -to zydowskie podejscie do swiata . glod, smierc ludzi z glodu i biedy ich nie interesuje.to najbardzije oszukancze panstwo jakie znam ,Rosja to maly pikus przy nich . zrobmy wsystko ,by odsunac PIS od wladzy jak najsybciej ,bo oni nas oddadza w rece tych oprawcow i to za darmo ,bez walki,i jeszcze ich prosza ,zeby wzieli i przygarneli .to podlosc nd podlosciami..

 • michus00

  Oceniono 13 razy -3

  USA chce rozszerzyć ekspansję, mieć w każdym państwie-satelicie natowskiej bazy i lepszą kontrolę. Dobrze, że na świcie jest Rosja. Jako jedyna stanowi przeciwwagę dla tego podłego kraju jakim jest Hameryka.

 • qawsedrftg

  Oceniono 9 razy -3

  Terytorialsi przechylą szalę zwycięstwa na naszą korzyść. Bóg wojny sprzyja POPiSowi i Jankesowi i Izraelowi. Razem pokonamy Rosję i Chiny, a Iran to tak z rozpędu padnie. Jest moc! Nie udało się w 1812 i 1941, ale do trzech razy sztuka.

 • alakyr2

  Oceniono 11 razy -3

  Ale oprócz zbrojenia się powinna mieć też plan na Rosję - powinniśmy zbudować porządną autostradę razem z Białorusią czy z Ukrainą i z Rosją, żeby się dało jeździć na wakacje, żeby oni mogli przyjeżdżać i kupować od nas, żeby ściągać pracowników itp. Żeby ta Rosja się trochę cywilizowała. Rakiety też ważne ale nie tylko one się liczą.

 • bart5554

  Oceniono 8 razy -4

  Prorosyjska Wyborcza cytuje propagandowy bełkot Kremla o tym, że AMERYKAŃSKIE rakiety są ZAGROŻENIEM dla Europy. To prawie tak, jak NIEMCY bronili ŻYDÓW przed POLAKAMI.

  Wyborcza nie wspomina również, że zawieszenie traktatu INF jest spowodowane łamaniem tegoż przez Rosję od jakiejś dekady. Dotychczasowi, bezpłciowi przywódcy krajów UE + Obama udawali do tej pory, że nic się nie dzieje..

  ==

  Ostatnie doniesienia wskazują, że system rakiet balistycznych Iskander dysponuje zasięgiem powyżej 500 km, do około 700 km. W ten sposób Rosja prawdopodobnie uzyskała zdolności zabronione traktatem INF nie tylko przy pomocy rakiet manewrujących, ale też szybszych i trudniejszych do przechwycenia rakiet balistycznych. Oznacza to, że umowa podpisana przez przywódców USA i ZSRR jeszcze bardziej straciła na znaczeniu.

  www.defence24.pl/iskandery-pogrzebaly-traktat-inf-berlin-i-praga-w-niebezpieczenstwie

  ==

  Złamanie przez Rosjan traktatu INF z europejskiego punktu widzenia to katastrofa. Paradoksalnie może to jednak zwiększyć szanse skutecznej obrony terytorium Polski, o ile Warszawa - i kraje zachodnie - podejmą odpowiednie kroki w celu budowy swoich zdolności obrony przeciwlotniczej.

  www.defence24.pl/rosja-lamie-traktat-inf-zagrozenie-ale-i-szansa-dla-polski-opinia

 • e50504

  Oceniono 30 razy -12

  Pamiętajcie - Stany zawiesiły ten traktat bo zostali do tego zmuszeni. Oni nie chcieli tak, im zależy jedynie na miłości i pokoju, a tak w ogóle to oni zostali sprowokowani.

  Chwalmy sojuszników! Od ust sami sobie odejmują i przelewają te hektolitry krwi nie dla siebie, ale za innych niczym Jezus, a przecież nigdy nie chcieli być w nic zamieszani!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX