"Brexit pozostawi Wielką Brytanię nagą". Siostra byłego brytyjskiego ministra rozebrała się na wizji

Rachel Johnson, siostra ministra spraw zagranicznych Wielkiej Brytanii w latach 2016-2018 Borisa Johnsona, rozebrała się na antenie Sky News. Jak tłumaczyła, zrobiła to, aby jej zdanie dotyczące brexitu zostało usłyszane.
Zobacz wideo

Boris Johnson był jednym z najzagorzalszych zwolenników brexitu. W latach 2016-2018 roku był ministrem spraw zagranicznych Wielkiej Brytanii. W połowie ubiegłego roku podał się do dymisji, jednocześnie akcentując rozczarowanie strategią premier Theresy May. W jego opinii plan May zakładał zbyt ścisłe związki pobrexitowej Wielkiej Brytanii z Unią Europejską. Johnson przekonywał wówczas, że "marzenie o brexicie umiera" i że Wielka Brytania zmierza w kierunku bycia kolonią Unii Europejskiej.

Zgoła odwrotne zdanie o brexicie ma siostra Borisa Johnsona, Rachel. Dziennikarka w programie "The Pledge" na antenie Sky News stwierdziła, że "obecnie jest to trudne, aby głos ws. brexitu był wysłuchany". - Doszliśmy do "punktu nasycenia" - mówiła Rachel Johnson, po czym zdjęła bluzkę.

 

Jak powiedziała Rachel Johnson, zrobiła to "w wyrazie uznania" dla podobnego czynu dr Victorii Bateman z uniwersytetu Cambridge. Kobieta zaczęła pokazywać się w mediach bez ubrań, z przekazem "Brexit zostawia Wielką Brytanię nagą" ("Brexit leaves Britain naked").

Więcej o: