Komentarze (55)
Miasto Świętochłowice może zniknąć z mapy Polski przez długi. Ministerstwo Finansów może pomóc
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • lob2

  Oceniono 1 raz 1

  Nie ma przemysłu,parę Tesco,Biedronka,Kaufland i to wszystko.Nikt nie zadbał o przyciągnięcie inwestorów by mieszkańcy miały pracę,.Domy do rozbiórki stoją i straszą,w podwórkach brud,śmieci,targowisko ruina.Najładniej było za PRL.Włodarze tego miasta nie za bardzo starali się i starają,żeby miasto było ładniejsze,bogatsze.Jestem mieszkanką od 77 lat i nigdy to miasto nie było takie biedne,brzydkie i brudne.

 • van_klomp

  Oceniono 1 raz 1

  Mają PiSobolszewickiego prezydenta to czego wymagać? Tak własnie będzie wyglądała za parę lat Polska jak dalej będą nią rządzili komuniści z PiSu. Jak Świętochłowice czy Wenezuela za Chaveza.

 • a.k.traper

  Oceniono 3 razy 1

  Zgodnie ze zwyczajem w ańśtwach prawa na świecie człowiek, który do tego doprowadził powinien ponieść konsekwencje czyli odsiadka co najmniej 8/25 lat bez możliwości wcześniejszego wyjścia i przepustek, rekompensata strat poprzez zablokowanie kont a jeżeli nie ma takiej mozliwości to odsiadka i odróbka do skutku, o kosztach sądowych nie ma co wspominać, to w pakiecie. Gdyby tak działało polskie prawo wielu by się zastanowiło nad poskromnieniem swoich "ambicji". Znajomi się nie dołożą skoro już wzięli.

 • ds215

  0

  Podnoszenie podatkow, rzeby sciagnoac [rzedsiebiorcow??

 • lob2

  0

  Bo przez całe lata tylko się kłócili,PIS z PO a obywatel się nie liczył.Zlikwidować połowę Urzędu Miasta ,zmniejszyć zarobek prezydenta a Rada miasta niech obradują społecznie.Za dużo zarabiają a za mało z tego pożytku.

 • lob2

  0

  Jak trzeba było po wojnie odbudowywać miasto Warszawa,to wszyscy płaciliśmy obowiązkową cegiełkę,teraz dla nas nie nic. Biednyś bo głupi.

 • pardonsik

  Oceniono 4 razy 0

  jak takie Zabrze - definicja biedy i smogu w jednym istnieje - to co takie Świętochłowice - wręcz Manhatan !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX