Komentarze (98)
Strajk nauczycieli. Twoje dziecko nie pójdzie do szkoły? To musisz wiedzieć!
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • dryl1

  Oceniono 8 razy 0

  Potaniała odwaga panie Broniarza.

 • 1moja

  Oceniono 10 razy 0

  "...To musisz wiedzieć! ..." NIE zostawiaj samego dziecka pod zadnym pozorem z ks. dobrodziejem.
  Ks. dobrodzieje nie tylko fizycznie ale i psychicznie maltretuja dzieci.
  Przegonilismy naziste, przegonilismy komuniste, przegonimy i kaczyste.

 • ryracz

  Oceniono 1 raz -1

  Dzień Świra 2 ... Trzeba było im się załatwić na "wycieraczce dialogu" ... goDNOść ...

 • pracujacy

  Oceniono 5 razy -1

  Do roboty leniuszki, strajk przełożyć na wakacje, ale po co , wtedy nie będziecie mogli sobie dorabiać, bo odpoczniecie na wolnym w ciagu roku szkolnego przy pracy na pół etatu😂

 • urbsanowicz

  Oceniono 9 razy -1

  Platforma Obywatelska Na pewno PRZEGRA WYBORY I TO PRZEZ PANA PANIE BRONIASZ

 • luki.wawa

  Oceniono 19 razy -1

  Niech protestują do skutku. A szkoła to nie przechowalnia i chyba każdy rodzic jest w stanie zagospodarować dziecko na tydzień - dwa. Wiem praca, urlopy. Ale też nie ma co przesadzać.
  A nauczycielom proponuje dogadać się z gminami i zorganizować coś w rodzaju wiosennego pikniku dla dzieci i młodzieżī w tym okresie - czy innej inicjatywy że dzieci zostaną zagospodarowane a strajk się odbędzie.
  Trzymam w kciuki

 • xynat

  Oceniono 4 razy -2

  Spoko. Zalewska już wszystko załatwiła. Dozorczyni z mojego bloku już dostała powołanie do komisji egzaminacyjnej. Sprzedawca z pobliskiego kiosku oraz ajentka z pobliskiego warzywniaka także.

 • adaw73

  Oceniono 7 razy -3

  Tak naprawdę to Broniaża jest mi nawet szkoda. Facet pozwolił aby wykorzystano jego jako osobę, ale również i profesję, którą reprezentuje do celów politycznych. Jako człowiek i jako działacz jest już spalony. To również świadczy o partii Schetyny i wyraźnie pokazuje w jaki sposób ta partia dąży do swego celu. Choćby po trupach.....

 • mjunhy

  Oceniono 17 razy -3

  Nauczyciele powinni pracować ponad 40 godzin a nie 18 a potem już po godzinie 12 chodzić po markecie i wydawać pieniądze a potem strajkować bo wydali za dużo i brakuje na alkohol i papierosy.

 • koneckie

  Oceniono 22 razy -4

  Jak mawiał Komorowski weż kredyt, zmien pracę.

 • miki_riki_11

  Oceniono 14 razy -6

  Dużo mam pracuje bez umów na stałe,dlaczego się o tym nie pisze? Wtedy nici z L-4,co wtedy? albo praca albo bruk.

 • prasowkahc

  Oceniono 16 razy -6

  Uczymy dzieci już po 4 godziny dziennie i połowę weekendów. Dzieci nie mają czasu na pasje, na dzieciństwo. Od lat odnosimy wrażenie ze poziom nauczania spada.
  Teraz mamy wręcz szansę zobaczyć czy aby większości dzieci szkoła nie jest do niczego potrzebna, wystarczy samodyscyplina i zorganizowanie rodziców.
  Mnie nie broni karta nauczyciela, jeśli przestanę pracować zostanę zwolniony. Także trudno mi zachować jakaś sympatię i mieć zrozumienie dla strajkujących. Chętnie dopłacę oddam pół pensji za lepsze nauczanie ale nikt mi tego mie zaproponował.

 • adaw73

  Oceniono 15 razy -7

  Za to na gazecie pl radość i zacieranie rąk, że polska będzie sparaliżowana. Czy wy lemingi naprawdę wierzycie w to, że takimi zagrywkami ktoś zagłosuje na PO? Grubo się mylicie. Wasze działania tylko pokazują gdzie macie Polskę. Już się nie mogę doczekać wyborów. Pójdziecie z torbami i to na bardzo długo. Zasłużyliście zresztą na to przez 4 lata zdradzając Polskę na wszelkie możliwe sposoby. Już niedługo Polacy wam za to zapłacą.

 • mireczekb

  Oceniono 23 razy -7

  Że akurat w tym czasie, w czasie egzaminów, w końcówce roku szkolnego ... Oj odwdzięczy się wam społeczeństwo. Dlaczego nie strajkowaliście za rządów PO ? Wtedy nie mieliście żadnych podwyżek, za PiS - przeciwnie i jeszcze wam mało.

 • wertywert

  Oceniono 12 razy -8

  Czy jeżeli ja będę strajkował to nauczyciele są gotowi wyjąć pieniądze z własnego portfela i za to zapłacić? Podwyżki im się należą, ale wybierając taką formę protestu to rodzić poniesie jego koszty. Kiedy będzie nadrabiany program niezrealizowany przez strajk? W weekendy,wakacje czy może będą jeszcze większe ilości prac domowych? Szkoda, że wraz z kasą nie walczą o zmiany programu i metod nauczania. Czy jak dostaną pieniądze to zmienią swoje podejście? Lata lecą a ciągle rządzi wykuwanie definicji, sprawdziany z olbrzymiej ilości materiału i tony codziennej pracy domowej zwłaszcza na weekend.

 • onduma

  Oceniono 16 razy -8

  Znieść Karte Nauczyciela. Zlkwidowac kastowosc polskiej budzetowki pozwalajaca na szantazowanie"bez nas nie dacie rady". Inspektorzy ruchu lotniczego w USA tez tak szantazowali dopóki Regan nie dobral im sie do d... A wydawalo sie, ze przeciez USa padnie jak inspektorzy zatrzymaja ruch lotniczy. U nas nauczyciele mysla w ten sposob zntazuajac uczniami. Dorze, ze stazacy nie wpadli jeszcze na pomysl aby nie gasić

 • krikrikrikri

  Oceniono 20 razy -8

  Super mogę sobie wziąć urlop (nawet nie wiem na ile dni!!!) radził mnie wczoraj jeden uczyciel...tylko że później uczyciele i dzieci mają 9 tygodni wakacji, a ja urlopu 26 dni i rozumiem na wakacje mam nie jechać bo teraz wybiorę urlop? A może by tak zastrajkować w wakację? Zapytałem uczyciela...no coś Pan, w wakacje to ja mam wolne...usłyszałem, zostawię to bez komentarza

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX