Biedronka da pracownikom nagrody roczne. 2100 zł brutto jeszcze przed świętami

Świąteczne 2100+ da swoim pracownikom Biedronka - dowiedział się portal wiadomoscihandlowe.pl. Nagrody roczne w wysokości 2100 zł brutto mają zostać przelane na konta do 19 kwietnia.
Zobacz wideo

Jak wynika z informacji portalu wiadomoscihandlowe.pl, premie w wysokości 2100 zł brutto (1530 zł netto) otrzymają pracownicy zatrudnieni w Biedronce na pełnym etacie (poza kadrą menedżerską). W przypadku osób pracujących w niepełnym wymiarze etatu, premia będzie proporcjonalnie niższa. 

Dodatkowe warunki to przynajmniej rok pracy w Jeronimo Martins, czyli właścicielu sieci Biedronka (konkretnie - zatrudnienie nie później niż 3 kwietnia 2018 r.) oraz absencja w pracy nie dłuższy niż 180 dni w ubiegłym roku. Nagrody nie dostaną także ci pracownicy, których praca została oceniona na "poniżej oczekiwań" lub "zdecydowanie poniżej oczekiwań".

Tegoroczne premie będą o 5 proc. wyższe od zeszłorocznych. Mają trafić na konta pracowników jeszcze przed Wielkanocą.

Zarobki w Biedronce

Obecnie osoby rozpoczynające pracę w Biedronce jako sprzedawcy-kasjerzy na pełen etat mogą miesięcznie zarobić co najmniej 2700 tys. zł brutto, wliczając w to nagrodę za brak nieplanowanych nieobecności w danym miesiącu. Po trzech latach zarobki mogą dojść do poziomu 2950 zł brutto miesięcznie. W wybranych lokalizacjach kwoty te są wyższe, np. w Warszawie osiągają wartość 3550 zł brutto po trzech latach pracy.

Zobacz wideo