Paryż. Policyjna komenda zamknięta z powodu inwazji pcheł. Funkcjonariusze oburzeni

Warunki pracy dla policjantów z 19. dzielnicy Paryża stały się bardzo trudne. Inwazja pcheł zmusiła ich do zamknięcia jednego z tamtejszych posterunków.
Zobacz wideo

Komenda policji w północno-wschodnim Paryżu została ewakuowana 5 maja po inwazji pcheł. Jak poinformował ”The Guardian”, posterunek w 19. dzielnicy w Paryżu ma być zamknięty do odwołania.

Francuscy policjanci borykali się z pchłami na posterunku od kilku dni. Jak potwierdziła stacja radiowa France Bleu Paris, pomimo usilnych starań, nie udało im się pozbyć pasożytów, których liczba od 2 maja drastycznie rosła. Pokąsani przez pchły policjanci zdecydowali się zamknąć posterunek.

Niestety część funkcjonariuszy nieopatrznie przeniosła problem pcheł z posterunku do swoich domów.

Kilku kolegów konsultowało się z lekarzami po ukąszeniach

- powiedział Emmanuel Cravello ze związku zawodowego policjantów.

Policjanci domagają się przeprowadzenia fumigacji posterunku i najbliższej okolicy. Wymagałoby to użycia środków chemicznych w postaci dymu, gazu lub pary i zajęłoby nie mniej niż 48 godzin. Związkowcy  zaplanowali na poniedziałek spotkanie z francuskim ministrem spraw wewnętrznych Christophem Castanerem, aby rozwiązać problem pasożytów.

Działajmy razem na rzecz zapobiegania plastikowej epidemii. ?Jeśli chcesz pomóc -
wpłać datek >>

embed
Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (21)
Paryż. Policyjna komenda zamknięta z powodu inwazji pcheł. Funkcjonariusze oburzeni
Zaloguj się
 • 213g

  Oceniono 12 razy 10

  Wyślijmy im obroże przeciwpchelne.

 • satur13

  Oceniono 11 razy 9

  Co niespecjalnie dziwi biorąc pod uwagę demografię 19. dzielnicy Paryża jak i całego północno-wschodniego Paryża. Bardziej to przypomina skrzyżowanie slumsów Mogadishu z Islamabadem niż europejskie miasto.

 • szwejo72

  Oceniono 13 razy 9

  Polityczna poprawność nie pozwoliła napisać,że chodzi o pchły zawleczone tutaj na pontonach z Afryki.

 • saves

  Oceniono 10 razy 6

  Ciekawe czym zarażone i kto je przywlókł? Mam pewną teorię, ale nie chcę zaliczyć któregoś tam bana.

 • aqua7x

  Oceniono 8 razy 6

  u nas zrzucali stonke w paryzu widac pchly... ;-)

 • hotin

  Oceniono 10 razy 4

  Czy Timmermans już wie,że to jest łamanie demokracji i państwa prawa?

 • hastatrespasos

  Oceniono 4 razy 2

  POŁĄCZDNIE NIE JEST ZABEZPIECZONE! TO KTO MA ZABEZPIECZYĆ, WASZ SERWER CZT UŻYTKOWNIK www.offtherecord.com: specsłużby pilnujące porządku w rejonie ul. Kaczogrodzkiej odkryły podejrzaną grupę lewactwa. Chmary pcheł wydobywających się z ich odzieży zaniepokoiły policjantów, którzy podejrzewają iż może to być desant pcheł z Paryża na pobliski bunkier herszta sPISku, jako prowokacja zmierzająca do odwołania wizyty prez. Macrona w Warszawie. Na wszelki wypadek zgromadzono zapas środków niezbędnych do fumigacji siedziby Dzioboustego, gdyby te groźne insekty zdołały przedrzeć się przez jego ochronę, i zainfekować miejsce, w którym on Bez Żadnego Trybu szarokaczy się w kraju.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX