Komentarze (41)
Członek RPP krytykuje nowego ministra finansów. 'Przeczytanie kilku tekstów z obszaru ekonomii nie wystarcza'
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • sector23

  Oceniono 6 razy 2

  Oho! Widać od razu, że zaiskrzyło kiedyś pomiędzy obu panami i Kropiwnicki skorzystał z okazji, żeby gnoić rywala, z powodu skrywanej od lat zadry. No cóż PiS tworzą waśnie tacy mali niedorobienie zawistnicy i "politycy" z bozej łaski, którzy zasłaniając się dobrem wspólnym i "troską" o ojczyznę, kopia sie po kostkach zalatwiając w rzeczywsitości swoje małe, podłe interesy, zawiści i rywalizacje. Pewnie to n liczył na stanowisko i przywileje, a tu zastapił go jeszcze bardziej: mierny, bierny ale wierny.

 • phugoid

  Oceniono 1 raz 1

  kolejny kroczek w kierunku wariantu wenezuelskiego

 • 20portal

  Oceniono 1 raz 1

  Czerwińska przeszła do NBP bo w ten sposób ma jeszcze pewnych parę lat na szczycie za duże pieniądze. Banaś (a skąd Kropiwnicki wie, że dobry prawnik - w NIK nikt nie chciał robić po nim spraw) zaś ma swój "złoty strzał" na 3 miesiące. I po wszystkiemu.

 • tedek1

  Oceniono 1 raz 1

  "Było już kilka przykładów, kiedy niefachowcowi wydawało się, że przeczytanie kilku tekstów z obszaru ekonomii i polityki gospodarczej wystarcza. Nie wystarcza."

  Potwierdza to np. dzialanie obecnej RPP, bo uznanie ze w Poslce inflacja to obecnie tylko 2,3% jest dla prawdziwego specjalisty co najmniej "mylace".

 • glinda53

  0

  Pan chyba zaryuje w naszym kraju nie mamy dobrych prawnikow wysarczy popatrzec na prawo to tragedia zreszta z innymi jest podobnie ,wystarcy byc dibrym aktorem jak Dyzma i da sie zalatwic wspolnie...................................powodzenia ,aczac uczciwie i solidnie traktowac spoleczenstwo

 • robertst2012

  0

  Stado bez, mózgich bezprawników w naszym nie rządzie a bajzel coraz większy czym się toskończy? Kto wie.?

 • jblinowski

  0

  Rozszyfrowałem nowy zwrot w PiSmowie - "komunistyczna propaganda" - czyli "szczera prawda"

 • leszekkrzysztof

  0

  Zawodowym ekonomistom, również kształconym przez J.M. Rektora SGH (dawniej SGPiS), urządzono Sierpień 2006 (określany też jako "Katyń") w długu publicznym, w trakcie habilitacji z optymalizacji długu publicznego. Nieuctwo w zakresie długu kosztowało podatników co najmniej 100 mld zł. Zamiast optymalizacji można "stać za wiosłem" (grać jako muzyk) na zastępstwie. Takie czasy - przestępców się nie sądzi.

 • hefajstos1

  Oceniono 2 razy 0

  Przecież i tak omnibus prezes deweloper ma decydujący głos w każdej sprawie, wiec fachowcy niepotrzebni.

 • gorillaglu

  Oceniono 2 razy -2

  Ekonomiści nie mają jakichś rewelacyjnych wyników w omijaniu katastrof ekonomicznych i dostrzeganiu trendów, w zasadzie trudno znaleźć wytłumaczenie, dlaczego nadają się na takie stanowisko lepiej.

 • colonel_kurtz

  Oceniono 4 razy -2

  Są też niekompetentni dziennikarze przypisujący Marcinkiewiczowi pracę w nieistniejącym Europejskim Banku Rozbudowy i Rozwoju (skrót EBBiR).
  Brawo fachowcy!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX