"Studio Biznes", program Gazeta.pl, gościło ekspertkę od ekologii. Stos śmieci posegregowany w sekundy

"Studio Biznes", nowy program Gazeta.pl emitowany na żywo co środę w samo południe, gościło Katarzynę Karpę-Świderek, rzeczniczkę WWF Poland. Ekspertka w mgnieniu oka wyjaśniła gdzie wyrzucać poszczególne rodzaje odpadów. I dlaczego nie wolno ich myć.

Nowy odcinek programu "Studio Biznes" zostanie wyemitowany na żywo za tydzień o godz. 12.00. 

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (8)
"Studio Biznes", program Gazeta.pl, gościło ekspertkę od ekologii. Stos śmieci posegregowany w sekundy
Zaloguj się
 • sacc77

  Oceniono 6 razy 6

  Możliwe, że temat istotny.
  Możliwe, że wypowiedzi istotne.
  Tyle tylko, że dopóki pod takimi wywiadami nie będzie ich transkrypcji dla umiejących w odróżnieniu od gimbusów z "redakcji" czytać - nie będę klikał by oglądać debilne filmiki.
  Chcecie nabijać klikalność serwisu?
  To nie tędy droga.

 • truten.zenobi

  Oceniono 11 razy 3

  ale mnie nie interesuje robienie licencjatu ze śmiecioloigii - mam odpad gmina jest zobowiązana do jego usuwania i koniec tematu.
  dopóki nie chodzi o odpady przemysłowe to wstępne sortowanie nie powinno przekarać 3 pozycjio odpady surowcowe, odpady biodegradowalne, i śmieci zmieszane.
  jak ktoś coś wrxzuci źle to tez nie powinno być problemem - niech tym się zajmują odpowiednie firmy.
  a nie tak jak jest teraz przeciętnego obywatele gnębi się sprzecznymi informacjami, częstymi zmianami, napuszcza się durnych urzędników... a zamiast utylizacji mamy ogniska i jakoś nikt urzedników nie rozlicza z tego jak zorganizowali i kontroluja utylizację odpadów.

 • Bss Bss

  Oceniono 2 razy 2

  Chetnie bym się dowiedzial o czym mowa, ale ogladac mi się nie chce , szybciej czytam.

 • fcknzs

  Oceniono 1 raz 1

  100 najbardziej zaśmiecających planetę korporacji odpowiada za 70% odpadów, więc skończcie wmawiać ludziom, że jak się bardzo postarają to uratują planetę. Chcesz czystej wody? Nie głosuj na ludzi sprzyjających przedsiębiorcom. Chcesz czystego powietrza? Nie głosuj na ludzi dotujacych kopalnie. Koniec tematu.

 • truten.zenobi

  0

  państwo odebrało mi możliwość decydowania kto będzie odbierał moje śmieci - nakazało płacić kolejny podatek gminie, gmina zamiast wywiązywać się ze swoich obowiązków z jednej strony obowiązki utylizacji odpadów w coraz to większym stopniu przerzuca na mnie, z drugiej tworzy kolejne obowiązki i sankcje. nie ważne że często rozwiązania narzucane obywatelom sa sprzeczne z prawem ( ba wręcz traktował bym je jako przestępstwo) że są sprzeczne ze zdrowym rozsądkiem i dodatkowo obciążające środowisko
  waże że mamy pozory bycia eko i parę osób ma zajęcie sprowadzajace się do pouczania innych

 • bohdan.ch

  Oceniono 6 razy 0

  Dopóki do Polski wjeżdżają śmieci z innych krajów ja nie będę segregował odpadów. Wszystko wrzucam do jednego wora.
  To jest mój obywatelski protest.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX