Park of Poland poszukuje kilkuset pracowników. Kusi stałym zatrudnieniem, umową o pracę i bonusami

W okolicach Mszczonowa pod Warszawą powstaje największy park wodny w Europie. Park of Poland, bo o nim mowa, poszukuje łącznie 450 pracowników. To jedna z największych rekrutacji w historii polskich parków rozrywki.
Zobacz wideo

Budowę Suntago Wodny Świat - najważniejszej części kompleksu Park of Poland - rozpoczęto w 2017 r. Właśnie ruszyła rekrutacja w związku z planowanym jeszcze w 2019 r. oddaniem obiektu. Potrzebni są ratownicy, specjaliści od saun, pracownicy gastronomii i strefy SPA, a także serwis sprzątający i pracownicy obsługi klienta. Łącznie mowa o 450 osobach.

Wprawdzie właściciel parku, firma Global Parks Poland, nie zdradza szczegółów dot. zarobków, to kusi perspektywą stałego zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę. "Wszyscy pracownicy mogą liczyć na stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, szkolenia podnoszące kwalifikacje i możliwości awansu w ramach struktury. Licząc na zainteresowanie kandydatów spoza Wręczy i Mszczonowa, pracodawca zaoferuje także pomoc w organizacji transportu na teren parku" - czytamy w komunikacie firmy.

Szukamy łącznie około 450 osób. Nie mam wątpliwości, że nasza rekrutacja jest jedną z największych w historii polskich parków rozrywki. To efekt skali przedsięwzięcia. Chcemy, żeby każdy z gości Suntago Wodny Świat cały czas czuł, że serwis i opieka ze strony naszych pracowników są na najwyższym poziomie

- komentuje Małgorzata Karwacka, dyrektor personalny spółki Global Parks Poland.

Pracownicy, których rekrutacja do Park of Poland właśnie ruszyła, zajmą się m.in. 10 saunami o łącznej powierzchni 2,5 tys. mkw, 32 zjeżdżalniami wodnymi, 3,5 tys. mkw basenów, 700 prawdziwymi palmami oraz innymi egzotycznymi roślinami z Malezji, Florydy i Kostaryki. Regularnej pracy wymagać będzie też olbrzymie zaplecze gastronomiczno-barowe oraz docelowo 200 domków letniskowych, zlokalizowanych na terenie kompleksu. Szacowana na 150 mln euro inwestycja ma być otwarta do końca 2019 r.

Wszyscy pracownicy zatrudnieni przez Global Parks Poland będą mieli gwarantowany "bogaty pakiet benefitów", m.in. "możliwość korzystania z oferty parku wodnego na preferencyjnych warunkach", ubezpieczenie medyczne, programy pracownicze i rabaty na posiłki serwowane na terenie parku. Pierwsze oferty dla ogrodników, SPA managerów i pracowników administracji już pojawiły się w serwisach internetowych.  

Więcej o:
Komentarze (166)
Park of Poland poszukuje kilkuset pracowników. Kusi stałym zatrudnieniem, umową o pracę i bonusami
Zaloguj się
 • n0th

  Oceniono 36 razy 30

  jprdl LUDZIE!!!!!
  Nie wierzę, umowa o pracę?????
  Co za łaska, już się pakuję i lecę

 • naczelnik_czerpak

  Oceniono 17 razy 15

  Między wierszami widać, że będą płacić marnie. Naprawdę, nie jest miło być obsługiwanym przez ludzi zmęczonych i o wygasłych, smutnych oczach (tak prezentuje się 90% polskiej obsługi w hotelach i centrach rozrywki).

 • mario.wario

  Oceniono 15 razy 11

  Już widzę, jak 450 rodzin się właśnie pakuje i wraca z Londynu do Polski. Przecież tutaj dają benefity, umowy o pracę, w parku, socjal, świadczenia medyczne i mało tego, można z parku korzystać na preferencyjnych stawkach! Ja jutro piszę wypowiedzenie z roboty, wynajmuje mieszkanie i przeprowadzam się pod park, chcę tam pracować do emerytury, zawsze chciałem zasmakować niewolniczej pracy, ale te benefity wszystko osłodzą, nawet 12h przy wydawaniu hotdogów Grażynom i Sebom.

 • tomekcis24

  Oceniono 15 razy 11

  Stabilne zatrudnienie oznacza, że pensja raczej się nie zmieni, poza to ile rząd podniesie minimalną...
  Przecież w chwili obecnej nie podanie wysokości zarobków oznacza kilkadziesiąt procent mniej zgłoszeń, większość pozostałych pewnie zrezygnuje po info o zarobkach...

 • lieft

  Oceniono 17 razy 11

  co za atrakcja ::))) umowa i prace , hahahah, na taki lep ktoś jeszcze leci?
  płacicie 10.000 na rekę?

 • pavise

  Oceniono 8 razy 8

  Na ogłoszenia bez stawki godzinowej lub zarobków rocznych nie odpowiada się wogole. Taka jest zasada np w UK. Każdy uczciwy pracodawca podaje tam kwoty, uzależniając je od doświadczenia, dlatego czasem są to kwoty od -do , rocznie. Widać park nie może znaleźć pracowników, więc poprosił zaprzyjaźnionego redaktora o artykuł.

 • adam.c.54

  Oceniono 7 razy 7

  Hiszpanie w czasie koniuktory budowali lotniska i wiadomo jak sie to po kilku latach skonczylo.
  Polacy buduja Parki Wodne a lotniska tez maja w swaich planach. Pewnie na otwarcie tego kompleksu przyjedzie sporo gosci ale w nie wierze w rentownosc tego obiektu w dluzszym okresie czasu (kilka lat). Schody sie zaczna gdy minie pierwsza ,,euforia" a do tego zmieni sie koniuktora w gospodarce co jest nieuniknione.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX