Komentarze (70)
Francja bierze się za homeopatię. Rząd zdecydował, że od 2023 r. nie będzie jej refundował
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • ago9118

  0

  A czemu dopiero od 2023 roku? Po co planować? W dodatku na dwa lata do przodu? Proponuję jak u nas, odebrać dopłaty za trzy lata wstecz. Ekstra kara za brak dokumenciku/tabelki itd.

 • 2marcus

  Oceniono 4 razy 0

  Preparaty homeopatyczne leczą, homoseksualizm to normalnosć a płeć to konstrukt społeczny. Pseudonaukowe bzdury mają się dobrze, Trofim Łysenko lubi to.

 • zet59

  Oceniono 5 razy -1

  a zwykła piguła koncernów farmaceutycznych w 99% składa się z wypełniaczy

 • 1docentpj

  Oceniono 4 razy -2

  Mafia lekarsko-farmaceutyczna nie popuści. To że każdy nowoczesny lek leczy objawy i przy okazji niszczy inny ludzki narząd nie stanowi problemu. Ma być nowocześnie o drogo. Musi starczyć na 'szkolenia' lekarzy na Bali czy innych Seszelach.

 • rozterka47

  Oceniono 13 razy -3

  artykuł napisany przez absolutnego dyletanta

 • zet59

  Oceniono 7 razy -5

  do dziś nie wymyślono lekarstwa na żadną chorobę.... lekarze stosują chwyt "leczenie objawowe" a nie leczy się choroby bo nikt jeszcze leku na żadną nie wymyślił

 • braksensu2017

  Oceniono 22 razy -12

  Homeopatia a oszukańcze suplementy diety z substancjami szkodliwymi dla zdrowia, to jednak co innego. Nie rozumiem nagonki na leczenie homeopatyczne - jedni chodzą do kościoła inni łykają homeopatyczne kulki - ten sam poziom naukowego udowodnienia. U nas nie ma problemu - homeopatia nie jest refundowana, jak zresztą wiele potrzebnych, drogich i świetnie działających leków.

 • qawsedrftg

  Oceniono 18 razy -14

  Najważniejsze żeby było halal!

  Pamiętajcież i o tym że mnóstwo "leków" homeopatycznych było zawsze produkowanych we Francji. Sporo na tym zarabiali.

 • roterro

  Oceniono 24 razy -20

  Szkoda wielka. Ja mam akurat takie doswiadczenia ze homeopatia mi pomaga na niektore problemy. I znam innych, ktorzy twierdza to samo. Za trzysta lat pewnie nauka zrozumie dlaczego. Smieszna jest ta wiara, ze nasze dzisiejsze widzenia swiata jest "naukowe" i ostateczne. Za te trzysta lat dzisiejsza wiedza bedzie wydawac sie bardzo prymitywna i ludzie (oczywiscie jesli ludzkosc bedzie istniala) beda patrzec na nia z przymruzeniem oka, tak jak my patrzymy na wiedze sprzed trzystu lat.
  Zanim nie odkryto bakterii czy wirusow, tez nie rozumiano, ze mycie rak moze byc wazne. Gdyby ktos twierdzil, ze trzeba myc rece, tez by uchodzil za dziwaka.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX