Biedronka otwiera sezon na lody. Ruszyła promocja "Looody Loody!". Jak odebrać darmowy produkt?

Lato to czas, kiedy konsumpcja lodów gwałtownie wzrasta. Wie o tym Biedronka, która rozpoczęła akcję promocyjną "Looody Loody!" - klienci, którzy wezmą w niej udział, będą mogli wymienić naklejki na lody.
Zobacz wideo

- Co roku w wakacje sprzedaż lodów w naszych sklepach rośnie ponad 150 procent w porównaniu do pozostałych okresów roku. Stąd też akcja „Looody, loody” - to nasz ukłon w stronę klientów - w rozmowie  Portalem Spożywczym powiedziała Paulina Bodnar, młodszy menedżer ds. marketingu z Jeronimo Martins Polska S.A.

Biedronka rozpoczyna wielką promocję na lody. Jakie są jej zasady?

Akcja "Looody Loody!" polega na zbieraniu naklejek, które klienci Biedronki otrzymują za zakup lodów. Każdy Twister lub Big Milk do 105 ml to jedna naklejka, saszetka Marletto to dwie naklejki, a Magnum do 140 ml lub rożkek Carte D’Or - trzy naklejki. Naklejki te należy nakleić na specjalną kartę, którą można otrzymać w sklepach Biedronka. Klient, który zbierze 10 naklejek, może wymienić wypełnioną kartę na jednego loda.

Akcja trwa od 15 lipca do 25 sierpnia. Punkty można zbierać do 18 sierpnia i wymieniać na lody do ostatniego dnia promocji.

Więcej o: