Biedronka otwiera sezon na lody. Ruszyła promocja "Looody Loody!". Jak odebrać darmowy produkt?

Lato to czas, kiedy konsumpcja lodów gwałtownie wzrasta. Wie o tym Biedronka, która rozpoczęła akcję promocyjną "Looody Loody!" - klienci, którzy wezmą w niej udział, będą mogli wymienić naklejki na lody.
Zobacz wideo

- Co roku w wakacje sprzedaż lodów w naszych sklepach rośnie ponad 150 procent w porównaniu do pozostałych okresów roku. Stąd też akcja „Looody, loody” - to nasz ukłon w stronę klientów - w rozmowie  Portalem Spożywczym powiedziała Paulina Bodnar, młodszy menedżer ds. marketingu z Jeronimo Martins Polska S.A.

Biedronka rozpoczyna wielką promocję na lody. Jakie są jej zasady?

Akcja "Looody Loody!" polega na zbieraniu naklejek, które klienci Biedronki otrzymują za zakup lodów. Każdy Twister lub Big Milk do 105 ml to jedna naklejka, saszetka Marletto to dwie naklejki, a Magnum do 140 ml lub rożkek Carte D’Or - trzy naklejki. Naklejki te należy nakleić na specjalną kartę, którą można otrzymać w sklepach Biedronka. Klient, który zbierze 10 naklejek, może wymienić wypełnioną kartę na jednego loda.

Akcja trwa od 15 lipca do 25 sierpnia. Punkty można zbierać do 18 sierpnia i wymieniać na lody do ostatniego dnia promocji.

Więcej o:
Komentarze (11)
Biedronka otwiera sezon na lody. Ruszyła promocja "Looody Loody!". Jak odebrać darmowy produkt?
Zaloguj się
 • koment22

  Oceniono 5 razy 5

  No proszę, a mnie Tania i Swietłana ciągle powtarzają, że darmowych lodów to nie ma. Oszukały mnie !

 • jarek_na_smietniku

  Oceniono 2 razy 2

  Ula Z. Jaka jeszcze promocja i gdzie ruszyła?
  Weź może rób to, co umiesz najlepiej, czyli zacznij sprawdzać, czy najbliższa niedziela będzie handlowa, bo twoim zmiennikom kiepsko to idzie - mają informację dopiero w piątek późnym wieczorem, a nie w czwartkowy poranek.

 • zerozer52

  Oceniono 3 razy 1

  Ja cierpię dolę. Prawie darmo loda zrobią.

 • niepisaty_wyksztalciuch

  Oceniono 1 raz 1

  Co to za epidemia rozdawnictwa! najpierw 500+ później staruch+ i maluch+ a teraz jeszcze darmowe lody.

 • haha-to-ja

  Oceniono 1 raz 1

  Pani urszula ziemska nie zawiodla, sprgnieni jeszcze jednego loda polacy mają informacje jak go otrzymać , tylko ile bedzie niedziel handlowych podczas ktorych bedzie mozna wymienic kupony , redakcjo wyjaśnij.

 • wislano

  Oceniono 1 raz 1

  Ten artykuł robi wodę z mózgu, za wspomniany, lód zapłaci , każdy razy 10 ,kto ,zbiera te naklejki .No ale, promocja jest , artykuł, też.

 • www.chinskibiznes.com

  Oceniono 1 raz -1

  Looody

 • 68jacekw

  Oceniono 4 razy -2

  Podobno kryptoreklama jest niedozwolona?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX