Komentarze (159)
Urząd Ochrony Danych Osobowych blokuje publikację list poparcie dla KRS. "Pomija wyroki sądów"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • marywil2012

  Oceniono 10 razy 10

  tak się w Polsce rodzi faszyzm. prawo przestaje być pod różnymi pozoroami stosowane, wyroki wykonywane. i nie, nie chodzi o to, że wszyscy są według prawa równi. Nie, mechanizm ten chroni rządzących przed odpowiedzialnością.
  nie mogę mieć zaufania i traktować takiego państwa. jest ono dla mnie nic nie warte, skoro elita pisowska sobie wybiera prawo, które chce stosować i wybiera sobie, kogo będzie chroniła a kogo będzie za to samo dokładnie działanie ścigała. to prowadzi prostą drogą do rozkładu państwa. spójrzmy sobie na kraje afrykańskie, ameryki południowej i środkowej, ruskich, białoruś. to są te kazusy> i zawsze prowadzi do korupcji. Skoro można uniknąć odpowiedzialności, to wystarczy kontakt, z kimś z pisu, któremu przestępca daje kasę, a ten kroś swoimi powiązaniami sprawi, że prokuratura będzie go traktowała ulgowo. Wystarczy też zapisać się do pisu i łamać prawo. być bezkarnym.
  czy na pewno chcecie wyborcy pisu takiego właśnie państwa? czy jesteście tak głupi, czy już tak cyniczni, że nie wierzycie w prawo ani sprawiedliwość?

 • pt.nut

  Oceniono 11 razy 9

  Beata nie drukowała - po wolności chodzi do dzisiaj. Du.a podpisywał stosy papierów ewidentne sprzecznie z prawem - chodzi wolny. Co tam qrwa jakiś wyrok NSA ?
  Państwo piss-prawa...

 • irishrem

  Oceniono 9 razy 9

  Kolejny dowód na to , że PiS jest partią przestępczą. Nie wykonywanie wyroków sądów jest przestępstwem !!!

 • pe_ro

  Oceniono 9 razy 9

  Teraz już wiecie dlaczego na prezesa UODO wybrano dwa miesiące temu aparatczyka PiSS który nie spełniał wymogów określanych w ustawie o UODO uchwalonej przez samych piSSdzielców w zeszłym roku. Kolejna dyspozycyjna marionetka na usługach faszystowskiej partii.

 • adbepl

  Oceniono 8 razy 8

  Tak Polacy żyjecie w dyktaturze kaczystanu, który traktuje Was na zasadzie " ten głupi lud to kupi " cytat funkcionariusza tego obozu kłamstwa i pogardy Morawieckiego.

 • munaciello

  Oceniono 8 razy 8

  Trzeba sobie wreszcie zdać sprawę z tego, że żyjemy obecnie w państwie Prawa i Sprawiedliwości, a nie w państwie prawa i sprawiedliwości.

 • stach_79

  Oceniono 7 razy 7

  Może trzeba wszystkie sprawy publiczne w ten sposób utajnić? Kto zabierał rodzinę na pokład samolotu i latał sobie na wycieczki - nie można powiedzieć, ochrona danych osobowych!

 • dwanascieaniolkow

  Oceniono 7 razy 7

  za chwile wozny w RODO bedzie wazniejszy niz sedzia sadu powszechnego....pod warunkiem ,ze jest z piss-u....ten wozny..

 • barbara333-4

  Oceniono 7 razy 7

  Polacy powinni podnieść larum . Jak myślicie, że ta skorumpowana, niedemokratyczna władza pozwoli wygrać wybory opozycji ? Myślicie, ze wszystkie zabiegi, zmieniane prawowyborcze, zmieniany SN to po co ? cicho opozycja przyjęła wynik wyborczy do EP, nawet słowem nie wyraziła zdumienia, że wynik pisowi urósł w jednej chwili póżnym wieczorem , zupełnie wbrew wszelkiej logice. Niestety opozycja niedociekliwa, leniwa, syta , nie ma na nic pomysłu. Nie krzyczy, ze coś sfałszowano wybory, a sfałszowano. Nie krzyczy, gdy pis zwozi na do urn niepeńosprawnych umysłowo i pokazuje im na kogo mają głosować, nie składa protestów, nic nic nic, pis załatwi was bez mydła , nieczysto, nie fair, ... jak zawsze.

 • selena-0

  Oceniono 7 razy 7

  zaciekle blokują informację o nazwiskach na tych listach hańby, dlaczego ? bo nie ma żadnych list

 • jan.go

  Oceniono 11 razy 7

  nie działali jako osoby prywatne, a jako urzędnicy. -Tak ale nie jako urzędnicy państwowi tylko prywatni urzędnicy prezesa Jednym słowem NSA głęboko się myli

 • habib78

  Oceniono 8 razy 6

  brak słów, aparat Państwowy przeciw obywatelom. nie potrafię pojąć jak ludzie z chociażby średnim wykształceniem potrafią przejść obok tego obojętnie.

 • zwyklaosoba

  Oceniono 6 razy 6

  "Rzeczpospolita Polska jest demokratycznym państwem prawnym" (Art. 2 Konstytucji RP). Ktoś jeszcze ma złudzenia ?

 • kingsalami

  Oceniono 6 razy 6

  Tych list poprostu nie ma. Kaczynski wskazal kogo wybrac i Ziobro wykonal zadanie.
  Nikt nie kaze ujawniac danych osobowych. Kaczynski to zwykly matol nie prawnik.

 • robson15

  Oceniono 6 razy 6

  To pokazuje dokładnie gdzie PIS ma rządy prawa. Niejaki mgr. Zero stojący na czele Ministerstwa Sprawiedliwości najpierw niezgodnie z prawem nie publikuje list. Teraz mimo wyroku NSA w tej sprawie znowu w prymitywny, prostacki znowu kombinują. Trzeba zrobić wszystko by jesienią PIS przestał rządzić, bo to byłby koniec wolności i państwa prawa.

 • wujtommy102

  Oceniono 6 razy 6

  Czy ujawnienie nazwiska i imienia prezesa UODO jest zgodne z ustawą o ODO i kto ma w tym kraju to rozstrzygnąć , jeśli sądy nie maja nic do powiedzenia. Czy nadrzędność decyzji prezesa UODO czy też innego prezesa nad orzeczeniem sądu jest zgodna z jakimkolwiek prawem?

 • polak66maly

  Oceniono 6 razy 6

  Bedzie go mozna oskarzyc o pomoc w ukrywaniu przestepstwa.

 • dna_low

  Oceniono 6 razy 6

  Proszę opublikować te listy hańby.

 • akiraxx

  Oceniono 5 razy 5

  Jak chcą być grilowani tym tematem to tym lepiej.

  Swoją drogą ciekawe czy poparcie dawali umarli, a może to zapętlony łańcuszek poparcia kandydatów dla kandydatów, a może uznano, że nie warto nawet kombinować i utajniono "pustą kartkę" :)

 • boczny_obserwator

  Oceniono 9 razy 5

  To podobno ajatollah Jarosław osobiście zawiesił postanowienie sądu.

 • saammm

  Oceniono 5 razy 5

  To kiedy ochrona danych : kandydatów na posłów, prezydentów, tajne będą nazwiska prokuratorów, sędziów, policjantów itd.itp ??? Ale nie po to PiS obsadzał stanowiska zsoimi, żeby z tego nie korzystać... "nie mamy pańskiego płaszcza- i co nam pan zrobi" ???

 • acototak

  Oceniono 5 razy 5

  Dyktatura Paranoi i Schizofrenii.

 • stach_79

  Oceniono 5 razy 5

  PIS sprawdza Polaków - na ile mogą złamać prawo, co zrobią Polacy jak przegną... to się zle skończy!

 • six_a

  Oceniono 5 razy 5

  urząd ochrony niewygodnych danych.

 • jerz1444

  Oceniono 5 razy 5

  Prezes UODO pan Jan Nowak powinien zostać przesłuchany przez prokuraturę w sprawie próby uniemożliwienia wykonania prawomocnego wyroku sądu. Nie znajomość przepisów prawa nie zwalnia tego pana od odpowiedzialności karnej.

 • zwyklaosoba

  Oceniono 5 razy 5

  Rzeczywistość prawna w mojej ojczyźnie od kliku lat kojarzy mi się z radzieckimi żołnierzami w powojennej Polsce, którzy grabiąc, gwałcąc i paląc, na protesty pokrzywdzonych z rechotem odpowiadali: I co nam zrobicie ? Przecież to my wygraliśmy.

 • ted_imigrant

  Oceniono 5 razy 5

  No kurzybąk, możecie mnie oświecić?
  1. Głosowanie nie jest tajne.
  2.Dotyczy trzeciej władzy, czyli sądownictwa
  3. Obejmuje tylko imię, nazwisko
  Czy to jest złamanie RODO?
  Jeżeli tak, to podajcie chociaż, że był to Stanisław P., Krystyna P, Jarosław K., itd.
  Wtedy wszyscy będziemy wiedzieć, że osoby owe są podejrzane o czyn przestępczy.
  Ciemniakiem jakimś umysłowym jestem?
  A może tylko ze mnie ktoś ciemniaka chce zrobić?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX