Komentarze (54)
Marian Banaś pod lupą CBA. Kontrola jego majątku miała skończyć się w lipcu, potrwa do października
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • zd46

  Oceniono 5 razy 5

  No to następny "UKRYWACZ" grzechów głównych PiS-u. Kiedyś prezesem NIK-u, był Lech Kaczyński i nie ruszał niczego,co pachniało smrodem Porozumienia Centrum braciszka. Taki był ROZKAZ pani matki i Jarka. Teraz PiS wsadza na stanowisko "pancernego, niezniszczalnego i niezatapialnego” Banasia, taki „pancernik potiomkin”, któremu od dawna tli się po "dupą", on będzie GWARANTEM nietykalności "szwindli i machlojek" prezesa i jego antypolskich i antynarodowych poczynań. Prezesa z przodu ochrania prokuratura "dupka żołędnego" a jego "dupy" będzie bronił i chronił Banaś, na którego "kwity" ma w łapce prezes. Oto kilka słów o "WYJĄTKOWO GODNYM" na stanowisko Prezesa NIK-u, Banasiu. Dane dostępne w Internecie. Miszczuniu Banaś-W 1980 wymodlił studia z religioznawstwa, filozofia (chyba kościelna) na PAT, „żołnierz-najemnik” A. Macierewicza w okresie rządu J. Olszewskiego, „darmowa” majówka w Rabka SA i tuszowanie afery wiceministra finansów i szefa skarbówki Mariana Banasia (62 l.) – ustalił Fakt. Za jego rządów niepokoje w skarbówce, Służbie Celnej, związany pępowiną, na śmierć i życie z PiS-em i to od 2005. CBA prowadzi kontrolę oświadczeń majątkowych wiceministra finansów i szefa KAS M. Banasia a teraz ma być w NIK i problemy „ pezpowrotniw zNIKną”. Funkcjonariusze sprawdzają m.in. transakcję sprzedaży kamienicy, a także działki należące do urzędnika Banasia. Pan BANAŚ zacznie od „kamuflażu transakcji działkowych: Premier Morawiecki działki, Kaczyński „LechuJarki”, Dworczyk działki i przedziałki, Suski setka działek w Radomiu, Banaś działki, działki na działkach? Oni jak NARKOMANIE, dla nich tylko działki i przez nos, i przez kieszeń podatnika a także przez „dupy” podatników. W sam raz ten miszczuniu pasuje do NIK-u, bo musi ukryć DUUUUUŻO swoich i ich przekrętów.

 • notremak

  Oceniono 7 razy 5

  Kolejna aferka pissdzielca?
  Co na to tzw. opozycja? Powadzi się jeszcze między sobą o jeden lub dwa mandaciki?

 • wladca_piaskownicy

  Oceniono 7 razy 5

  Pancernemu możecie co najwyżej loda zrobić

 • je2bny

  Oceniono 4 razy 4

  Polsce potrzebny jedynie wariant rumuński.

  Oni wiedzieli, co zrobić, by się oswobodzić od takich curev, jak Nicolaie Ceasescu, a polscy idioci nie potrafią - jedynie kota żal.

 • je2bny

  Oceniono 4 razy 4

  Curva curvie łba nie urwie.

  Duda, to taka polska curva.

 • elq_1

  Oceniono 4 razy 4

  Następny krętacz i złodziej z podłej zmiany?

 • rts44

  Oceniono 4 razy 4

  kruk krukowi itd...

 • jac_l_w

  Oceniono 3 razy 3

  Skoro facet jest w pisowskim rządzie, to haki muszą być, ale po co jątrzyć?

 • punter

  Oceniono 3 razy 3

  Marian Zatrudniam Tylko Kolesiów Banaś ?

 • czarnyminio

  Oceniono 5 razy 3

  Dajcie spokój. Z Banasiówną chodziłem do podstawówki 50 parę lat temu , fajna dziewczyna. Co, chybiony argument, no to sorry.

 • Dariusz Pietrzak Pietrzak

  Oceniono 2 razy 2

  To jest oblicze pisu .złodziei swoich kryją wiedzą otym.Ręka ręke myje to dewiza pisiorów 'tak' trzymajcie.Jesteście idealni

 • cleryka

  Oceniono 2 razy 2

  No to opozycja szeroko rozumiana,ma niezłe tematy na czas kampanii przedwyborczej. Zbierajcie,spisujcie,oby Wam nic nie umknęło. Te skandaliczne brudy świadczące o niskich kwalifikacjach do startowania na listach wyborczych,czy też do stanowisk urzędniczych (NIK)...powinny być codziennie,aż do dnia wyborów rozgłaszane.

 • scarletscarab

  Oceniono 1 raz 1

  I cos takiego ma byc szefem NIK? Czyli pomagac kumplom pisowskim w okradaniu kraju i podatnikow...

 • cracken001

  Oceniono 2 razy 0

  Taaa....a KIEDY kontrola majatku Srebrnej,i przesluchanie kurduplowatego PLUGAWCA na okolicznosc przewalu z "ferzami"??????

 • cichwoda

  Oceniono 3 razy -3

  "Nagranie pochodzi z 8 sierpnia 2013 roku. Co ważne, Krzysztof Kwiatkowski nie jest jeszcze zaprzysiężonym prezesem NIK. Tymczasem politycy dyskutują o obsadzie personalnej stanowisk w Izbie.
  W dyskusji uczestniczą Krzysztof Kwiatkowski, Elżbieta Bieńkowska oraz dwóch urzędników z katowickiej delegatury NIK: Piotr Mikilis, dyrektor i Przemysław Witek. Do spotkania doszło z inicjatywy tych dwóch ostatnich.
  Chyba najbardziej bulwersujące – poza oczywistymi elementami wskazującymi na próbę ustawienia konkursu – są fragmenty dotyczące opinii Krzysztofa Kwiatkowskiego o instytucji, w której ma zacząć pracować.
  – Wspaniała instytucja, gratuluję ci! – szczebiotała Elżbieta Bieńkowska, kiedy opowiedziano o konkursie. Wszyscy, jak jeden mąż, wybuchnęli śmiechem. A przyszły prezes pozwolił sobie nawet na komentarz:
  – Ja nie wiem, jak ona (NIK - red.) ma ciągle dalej 60-procentowe zaufanie, rzeczywiście, opinii publicznej. Dobrze, że nikt się temu szczególnie nie przygląda! – wypalił Kwiatkowski."

 • brzmski

  Oceniono 8 razy -8

  szukam haka - piękny przykład, noo, polskiej obyczajowości pracowniczej!!!
  rozprzestrzenia sie jak...[...]
  kolejny przykład - histeria pracownicza w muzeum narodowym
  a tak!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX