Więcej lotów z Warszawy do Rzeszowa, Poznania, Lublina. Nowy rozkład PLL LOT

PLL LOT zwiększy częstotliwość połączeń, dzięki czemu pasażerowie będą mogli podróżować częściej na trasie z Warszawy do Rzeszowa, Poznania i Lublina. Zmiany wchodzą w życie w październiku.

PLL LOT informuje, że w październiku uruchomi nowy połączenia lotnicze na kilku trasach: z Warszawy do Rzeszowa, Poznania i Lublina. 

Nowe rejsy na trasie Warszawa - Rzeszów - Warszawa będą realizowane trzy razy w tygodniu. Obecnie można stamtąd polecieć do Nowego Jorku (EWR), Tel Awiwu oraz do Warszawy. Od sezonu zimowego pojawią się dodatkowe rejsy wieczorne do stolicy. Zmiany wchodzą w życie od 28 października br.

>>> Wykorzystywanie rządowego samolotu budzi kontrowersje. Ryszard Czarnecki broni Marszałka Kuchcińskiego. "Mógł nie znać procedur". 

Zobacz wideo
Nasza siatka połączeń układana jest tak, by każdy pasażer mógł znaleźć dogodne połączenie. Wypełnienie samolotów na trasie Warszawa - Rzeszów - Warszawa jest na tyle satysfakcjonujące, że postanowiliśmy poszerzyć ofertę dla pasażerów o dodatkowe rejsy wieczorne w wybrane dni tygodnia

- powiedział dyrektor biura siatki połączeń w Polskich Liniach Lotniczych LOT Robert Ludera, cytowany w komunikacie. Wyjaśnił też, że port Rzeszów - Jasionka jest ważnym lotniskiem na mapie siatki połączeń

Więcej lotów będzie też odbywać się na trasie Warszawa - Poznań - Warszawa. "Szósty rejs dziennie na tej trasie dopełnia ofertę dzisiejszych pięciu rejsów LOT-u w dni robocze. Dzięki temu umożliwiamy pasażerom znalezienie dogodnej oferty przesiadkowej na każde z połączeń które oferujemy z hubu w Warszawie" - wyjaśnił przedstawiciel LOT. Dodał też, że nowe rejsy będą realizowane codziennie za wyjątkiem sobót od 27 października br. 

Lublin zyska nowe połączenia od od 27 października br. Loty z Warszawy do stolicy województwa lubelskiego okazało się wielkim sukcesem, dlatego też dodatkowe owe będą realizowane cztery razy w tygodniu.

Czytaj też: Prezes PLL LOT spodziewa się, że boeingi 737 MAX 8 wrócą do latania 

PLL LOT w 2018. roku przewiozły ponad 8,9 mln pasażerów, czyli o 2 mln więcej niż rok wcześniej. To historyczny rekord. Jeszcze w tym roku linie planują przekroczyć barierę 10 mln podniebnych pasażerów. 

Więcej o: