Lidl. Wyprzedaż 2019. Co kupimy taniej w związku z sierpniowymi promocjami?

Lidl od czasu do czasu przeprowadza większe wyprzedaże, podczas których klienci mogą znaleźć jeszcze więcej produktów w promocyjnych cenach. Jakie promocje czekają na nas w Lidlu podczas zaczynającej się jeszcze w sierpniu wyprzedaży?
Zobacz wideo

Lidl co jakiś czas organizuje wyprzedaż produktów z danej kategorii. Poprzednie promocje obejmowały m.in. sprzęt AGD i RTV, ubrania czy akcesoria sportowe. Jakich promocji możemy się spodziewać w Lidlu na koniec sierpnia?

Wyprzedaż w Lidlu już od 30 sierpnia. Obniżki do nawet 70 procent

Tym razem wyprzedaż w Lidlu obejmie artykuły przemysłowe. Ceny niektórych produktów zostaną obniżone aż o 70 procent. Na koniec sierpnia w promocyjnych cenach będzie można kupić artykuły gospodarstwa domowego, meble, narzędzia a nawet akcesoria samochodowe. Warto zaznaczyć, że nie wszystkie artykuły objęte promocją trafią do każdej placówki Lidla w całej Polsce. Dostępność wzorów, kolorów i poszczególnych produktów może być ograniczona i różnić się w każdym sklepie.

Z przecenionych produktów warto wymienić m.in. robota sprzątającego VR One Vileda, walizkę z poliwęglanu, komplety pościeli, szafki pod telewizor, elektryczną maszynkę do makaronu, antyalergiczną poszewkę na poduszkę, suszarkę na pranie, czy akumulatorową wiertarko-wkrętarkę udarową. Wyprzedaż ruszy 30 sierpnia i potrwa do wyczerpania zapasów.

Więcej o: