Komentarze (112)
Kaczyński twierdzi, że PiS dba o przedsiębiorców. Dwa lata temu radził im "zająć się czymś innym"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • paseo

  Oceniono 7 razy 7

  Mam dl WAS WIADOMOSC.
  kACZYNSKI MUSI IEC WSTAWIONE ENDOPROTEZY nie W JEDNEJ NODZE,ALE W OBU.
  oPERACJA WSTAWIANIA ENDOPROTEZY WIAZE SIE Z DUZYM CIECIEM KOSCI I USUWANIEM STAWU ,RZEPKI ITD.tO JEDNA Z NAJBARDZIEJ RYZKOWNYCH OPERACJI,ZWLASZCZA W TYM WIEKU I BARDZO CZESTO POTRZEBNE SA DOSC SZYBKOMPOPRAWKI,TO ZNACZY KOLEJNA OPERACJA.tYLE,ZE WEDLUG STATYSTYK ,PO TEJ DRUGIEJ UMEIRALNOSC JEST BARDZO WYSOKA.

 • tomasz.rze

  Oceniono 7 razy 7

  No, to tak:
  dzieci dostały po 500+
  emeryci dostali emeryturę+ i darmowe leki
  młodzi do 26 lat dostali zwolnienie z podatku
  nauczyciele i opiekunowie niepełnosprawnych dostali
  ...
  ...
  Przedsiębiorcy też dostali: polecenie zapłaty za te wyborczo-kiełbasiane, pisowskie zachcianki.

 • qrzysiu

  Oceniono 7 razy 7

  No i co z tego. Znam przedsiębiorców którzy i tak będą dalej popierać tą bandę. Pewnych odpornych na argumenty łbów i tak się nie zmieni...

 • Aleksandra Łożyńska

  Oceniono 11 razy 7

  Wzięłam sobie do serca słowa Pana prezesa i "zajelam się czymś innym". Po 7 latach zamknęłam sklep i wreszcie mam normalne życie - nie jestem w pracy 24/24, nie drze czy starczy na rachunki, i wreszcie nie słucham jak to się w życiu ustawiłem, bo mając swój biznes to super zysk i mogę otworzyć sklep kiedy chcę i zamknąć kiedy chcę. Jeśli zostaje odpowiedni zysk - ok, można się poświęcić, ale czasem warto spojrzeć prawdzie w oczy i powiedzieć stóp. Dziś jestem mama 2letniego dziecka i zona. Za chwilę pójdę na tzw. etat za biurko i o godz. 15-16będę w domu. Juz nigdy swojej dzialalnosci. Pozdrawiam.

 • wojto51

  Oceniono 9 razy 7

  Mam rodziną z Prezesem, panią Pawłowicz, itd?.... Wolne żarty.

 • Marzena Melin

  Oceniono 9 razy 7

  Zajmij się lepiej czymś innym Kaczyński O ekonomi nie masz zielonego pojęcia prymitywny komuszku

 • andrzej2310

  Oceniono 13 razy 7

  Jeżeli ktoś nie jest wstanie niszczyć Polski tak jak PIS i nie potrafi kłamać i chce być uczciwy, to musi zająć się czymś innym. Pełna zgoda.

 • remix

  Oceniono 9 razy 7

  co gnom na garnuszku państwa od zawsze może mieć mądrego do powiedzenia??

 • grzegorz_lipner

  Oceniono 6 razy 6

  Kaczyński nigdy nie pracował w sektorze prywatnym, nie wie co to znaczy wypracować zysk. On nalezy do tych co mu się należy !

 • Paweł

  Oceniono 6 razy 6

  Piękna słowa w ustach sku...syna który uczciwie jednego dnia nie przepracował a wszystko włącznie ze szkołą miał załatwione po znajomości....

 • syl_t

  Oceniono 6 razy 6

  Ktoś musi zapłacić Za obietnice wyborcze I 13 emerytury. A przedsiebiorca od zawsze to kombinator i wróg to padło na nich

 • czechy11

  Oceniono 6 razy 6

  Państwo Dobrobytu Jarosława Kaczyńskiego symbolizuje nauczyciel 2500 zł miesięcznie, któremu od dobrobytu jak głosiły trole z PiS ministerstw w czasie strajku w d....,. od tego dobrobytu się poprzewracało

 • Maciej Makarczyk

  Oceniono 8 razy 6

  Ten dziad i jego klakierzy są od dawna są oderwani od rzeczywistości, od 30 lat na naszym garnuszku, dodatkowo jest to człowiek za którego wszyscy wszytko robią, który nigdy nie skakał się ciężka pracą, podejrzewam, że mógłby zgubić się w większym markecie, jak długo jeszcze gość bez rodziny, dzieci, konta w banku, prawa jazdy będzie nam mówił jak mamy żyć, ludzie przejrzyjcie na oczy i idźcie zagłosować na jakąś zmianę.

 • babiluka

  Oceniono 6 razy 6

  odstawić błazna

 • nanabun

  Oceniono 5 razy 5

  Nieudacznik, który się pracą nie splamił, bełkocze o przedsiębiorcach, z których podatków od 30 lat sobie dobrze żyje. Żałosne.

 • papa_kilo

  Oceniono 5 razy 5

  Zdecydowanie jestem przeciwny temu, aby prezes dbał o mój biznes. Wzmożone zainteresowanie PiSSu nie służy żadnej przyzwoicie działającej instytucji (konstytucja, stadniny sądy...). Tylko patologia ma się coraz lepiej. Więc jeżeli będę chciał zostać żulem to...

 • hiperon59b

  Oceniono 5 razy 5

  No myślał by kto, biznesmen Prezes, Słońce Żoliborza, Ukochany Zbawca Narodu doskonale wie jak prowadzi się przedsiębiorstwo. To może lepiej by było dla Polaków żeby Prezes zrezygnował z polityki i zajął się jakąś pożyteczną produkcją albo założył firmę wprowadzającą np. innowacje w procesach produkcyjnych.

 • czechy11

  Oceniono 5 razy 5

  W tamach dobrobytu budowanego przez PiS niedługo kuźnie tylko pracownicy ale tez o przedsiębiorcy wyjada za granice w jego poszukiwaniu.

 • czechy11

  Oceniono 5 razy 5

  Bezzębne guru PiSlamu od 70 lat pod spódnicą mamusi oraz na budżetowym utrzymaniu teraz stało się EKSPERTEM PRZEDSIĘBIORCZOŚCI. Słyszycie przedsiębiorcy w tym cała rzesza tych co poszliście na PiS głosować? Słuchajcie jak prowadzić biznes w państwie dobrobytu papierowego dekretowego waszego guru i myśliciela narodu.

 • paseo

  Oceniono 5 razy 5

  Jeżeli ktoś we współczesnej Polsce nie jest w stanie działać efektywnie, to po prostu powinien zająć się czymś innym...….
  Niestety,nie wiem dlaczego to zmieniliście,ale jego wypowiedz była o wiele gorsza.
  "jeśli ktoś dzisiaj w Polsce nie potrafi dzialac zgodnie z narzuconymi (!) przez rząd zasadami,powinien się zajac czyms innymbo najwyraźniej nie nadaje się do prowadzenia dzialanosci gospodarczej"
  Tak to mniej więcej było.
  Czyli my wam kazemy robic i koniec.A jeśli wam nie wychodzi,to wezcie się do czegos innego,bo jesteście zbyt tepi żeby zrozumeic dobro ,które wam czynimy.

 • andree111111

  Oceniono 5 razy 5

  Temu marksiście nic w życiu nie wyszło, nawet włosy. Bezżenny, bezdzietny satyr opętany nienawiścią do normalności. Całe życie żeruje na innych, nigdy nie skalał się pracą, zwykły menel.

 • piotr1ipawel2

  Oceniono 5 razy 5

  W historii świata było wielu takich, co wierzyli w swoje posłannictwo do zbawienia współobywateli. Zawsze kończyło się to zamordyzmem i ( najczęściej ) rozlewem krwi. Nikt nie jest wszechwiedzący i nikt nie jest w stanie stworzyć rząd, ustrój w pełni obiektywny, sprawiedliwy i demokratyczny. Dlatego, że ludzie nie są jednakowi. Dlatego, że każdy ma inne priorytety determinowane wlasnym doświadczeniem i wlasnymi potrzebami. Dobry ustrój, dobre państwo to takie, w którym strategiczne decyzje są wypracowywane w drodze dyskusji i kompromisów. W innym wypadku MUSI dojść do konfliktów, bowiem "władza" dla uwiarygodnienia swoich decyzji i dla utrzymania swojej pozycji będzie dzieliła ludzi na swoich i pozostałych, lepszych i gorszy sort, wierzących i nihilistów ( choć to nie jest jej domeną ). Podziały muszą w końcu zakończyć się awanturą. Czy to wywołaną przez tych, którzy otumanieni propagandą wyjdą na ulice z hasłem bij innego, czy przez uciśnionych walczących o prawo do współistnienia

 • fuqu

  Oceniono 5 razy 5

  Drugi polski kosmonauta.
  Już jest na orbicie, a rakiety nie było ... oj cud chyba jakowyś.

  Znam osobiście paru ludzi, którzy już się zastanawiają nad zwinięciem "biznesów"

 • threemen

  Oceniono 5 razy 5

  A najbardziej dba o demokrację. Dzisiaj w Sejmie to było widać.

 • cezar85

  Oceniono 7 razy 5

  prezes mówiąc przedsiębiorców, miał na myśli proboszczów

 • abbmf

  Oceniono 4 razy 4

  Zabiera głoś a jest analfabetą ekonomicznym. Ktoś, kto nie przepracował w życiu uczciwie ani jednego dnia, powinien pójść do ciężkiej fizycznej roboty. Np . do kopania i spróbować wypracować sobie zysk, pieniążki na podatki, na ZUS, etc., a potem zabierać głos Panie Kaczyński.

 • 7rybek

  Oceniono 4 razy 4

  Polscy przedsiębiorcy nadal żyją w kraju okupowanym przez aparat skarbowo-sądowo-urzędniczy.

 • li.mone

  Oceniono 4 razy 4

  kaczoświnia kościółkowa

 • krzysztof_ptk

  Oceniono 4 razy 4

  Dlaczego USA ma większe szczęście. Ich prezydentem jest typowy milioner, który wszystko odziedziczył. Prezes odziedziczył domek za 4.900 zł ale dzisiaj mówi coś o ekonomii. Trump mimo wszystko walczył w brutalnym biznesie. Prezes odkrył jedynie drogę do pobliskiej parafii. ..cdn..

 • jula1mt

  Oceniono 6 razy 4

  Ty stary, sflaczały, szczerbaty CH....U, znikaj, przepadnij !!! Parkot jeden.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX