Bliska Wola Tower. Na warszawskiej Woli powstaje 100-metrowy, nowoczesny blok. Zapewni tysiąc mieszkań

Na warszawskiej Woli powstaje jeden z najwyższych bloków mieszkalnych w Polsce. W wysokim na 100 m nowoczesnym budynku Bliska Wola Tower ma zmieścić się ponad tysiąc lokali mieszkaniowych. Na relatywnie niewielkiej przestrzeni u zbiegu ul. Kasprzaka i al. Prymasa Tysiąclecia zamieszka 10 tys. osób.

Olbrzymi blok na Woli powstanie z połączenia trzech wież mieszkalnych. Dwie z nich będą miały po 93 m wysokości i 27 pięter. Trzecia z wież będzie miała 23 m. Będą połączone w połowie wysokości rozbudowanym modułem, który ma pomieścić sklepy, punkty usługowe i strefę fitness. Bliska Wola Tower znajduje się obok budowanego aktualnie osiedla, w połączeniu z którym będzie tworzył rodzaj wewnątrzmiejskiego kompleksu.

>>> Spieszyć się z zakupem? "Od stycznia nowe samochody droższe nawet o kilkanaście tys. zł."

Zobacz wideo

Wieża na Woli

Bliska Wola Tower stanie na działce pozostałej po dawnej fabryce wyrobów precyzyjnych VIS. Obiekt ze szklaną elewacją oraz panoramicznymi oknami z widokiem na okolicę ma skrywać apartamenty inwestycyjne oraz mieszkania o podwyższonym standardzie wysokie na 2,86 m. Pierwszych będzie 170, drugich - 892. Inwestycja przewiduje także miejsce dla ok. 380 biur, które zajmą wyższe kondygnacje. Cały obiekt ma oferować łączną powierzchnię 65 tys. mkw. Inwestorem projektu Bliska Wola, którego elementem będzie wieża mieszkalna jest firma J.W.Construction. Na stronie dewelopera można zapoznać się ze szczegółami oferty.

Warszawa stolicą wieżowców

Bliska Wola Tower to tylko jedna z tego typu inwestycji w Warszawie, a nawet na samej Woli, która zmienia się na skutek rozbudowy warszawskiego metra. Na wykupionej dwa lata wcześniej działce przy ul. Prostej 69 w Warszawie firma Asbud zbuduje dwa nowoczesne apartamentowce w postaci 30-kondygnacyjnych wież. Towarowa Towers mają oferować przestrzeń biurową, usługową oraz łącznie 577 mieszkań na warszawskiej Woli.

Dostępne w Towarowa Tower apartamenty będą oferować opcje od 1- do 4-pokojowych lokali. Oprócz części usługowej, fitness i nowoczesnego dziedzińca ze strefą relaksu obiekt będzie zapewniał kilkupoziomowy parking podziemny oraz obszerne lobby z recepcją.

Więcej o: