Awaria ING Bank Śląski. Problemy z płatnościami kartą i logowaniem mogą potrwać kilka godzin

Klienci ING mogą mieć dziś problemy z dostępem do bankowości internetowej i mobilnej oraz płatnościami kartą. Bank informuje o awarii.
Zobacz wideo

Wrześniowy piątek trzynastego okazał się pechowy dla banku ING i jego klientów. Na swojej stronie internetowej informuje on o awarii systemów bankowych, które mogą utrudnić dostęp do bankowości internetowej uniemożliwiać płatność kartą.

"Zmagamy się z awarią systemów bankowych. Mogą występować problemy z dostępem do bankowości internetowej Moje ING i działaniem aplikacji mobilnej Moje ING mobile. Mogą nie działać płatności kartami. Pracujemy nad rozwiązaniem problemu" - czytamy w komunikacie.

ING informuje o awarii. Bank analizuje problem i próbuje naprawić usterkę

Do awarii systemów bankowych ING doszło ok. godziny 7:45. Bank analizuje problem i szacuje, że zostanie on rozwiązany do godziny 11:00. Osobom, które spróbują zalogować się do systemu bankowości internetowej przez stronę internetową ING, prawdopodobnie się to nie uda. Po podaniu danych do logowania, strona wyświetla komunikat: "Login i/lub hasło są błędne". W aplikacji mobilnej Moje ING pojawia się informacja o treści "W tej chwili niektóre funkcje nie działają. Możesz jednak sprawdzić stan konta lub zrobić przelew w aplikacji po zalogowaniu". Logowanie nie zawsze się jednak udaje. Często pojawia się komunikat "Nie udało się pobrać danych. Spróbuj ponownie".

Więcej o:
Komentarze (16)
Awaria ING Bank Śląski. Problemy z płatnościami kartą i logowaniem mogą potrwać kilka godzin
Zaloguj się
 • remo29

  Oceniono 7 razy 3

  Zatankowałem wczoraj pół baku, w zamrażarce jakieś pierogi się znajdą, woda jest, do poniedziałku jakoś dociągnę.

 • total_immersion

  Oceniono 5 razy 3

  A na stronie ing wisi ze zostali nagrodzeni za najlepszy bank cyfrowy w Polsce :)
  Taka awaria w piatek to tragedia dla tysiecy uzytkownikow , pilne platnosci beda zrealizowane dopiero w poniedzialek.

 • koofel40

  Oceniono 4 razy 2

  Ja dowiedziałem się o awarii stojąc przy kasie w Kauflandzie i nie mogąc zapłacić kartą. Gotówki z reguły nie noszę. Pełny wózek zakupów a tu zonk. Dziwne spojrzenia ludzi stojących w kolejce. Co ciekawe kasjerzy wiedzieli o awarii i wystarczyło powiesić kartkę z informacją a tak to tylko wstydu się najadłem i wróciłem do domu z pustymi rękami

 • i.l

  0

  a co to takiego ING w Banku śląskim? System informatyczny, czy może wirus?

 • maklik

  Oceniono 1 raz -1

  Zrezygnowałem z usług tego "banku", po tym jak obniżył oprocentowanie OKO ze względu na malejącą (!!!) inflację.

 • guest_wiec1

  Oceniono 3 razy -3

  Co za bencwal pis mak sloikowy nieuk bezmozg czerski pisal ta wypocine! Co to jest ing w banku slaskim. Nawet sie nie potrafi podpisac UZ.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX