Poczta Polska wynajmuje pokoje gościnne. "Czyste powietrze pośród lasów, przejrzysta toń wód"

Poczta kojarzy Ci się jedynie z wysyłaniem listów i odbieraniem paczek? Choć w placówkach pocztowych wciąż można nadawać przesyłki, Poczta Polska oferuje także wynajem pokoi gościnnych.
Zobacz wideo

"Poczta Polska oferuje wypoczynek w atrakcyjnych miejscowościach nad morzem, w górach, nad jeziorami, gdzie znajdziesz czyste powietrze pośród lasów, przejrzystą toń wód na obszarze całego kraju. Do dyspozycji naszych gości posiadamy miejsca noclegowe w kwaterach i obiektach naszej bazy szkoleniowo-wypoczynkowej, w tym ośrodki wczasowe, pokoje gościnne, apartamenty wypoczynkowe, domki letniskowe, campingowe, wczasowe" - czytamy na stronie Poczty Polskiej.

"Wypoczywaj z Pocztą". Ile kosztuje wynajem pokoju gościnnego Poczty Polskiej?

Poczta Polska wynajmuje pokoje gościnne w blisko 100 miejscowościach. Są wśród nich duże miasta, takie jak Warszawa czy Gdańsk, ale także niewielkie miasteczka i wsie, jak Węgierska Górka czy Mrzeżyno. Poczta Polska kusi swoich klientów niskimi cenami. Ile kosztuje nocleg w pokojach gościnnych należących do poczty? Przykładowo: za noc w jednoosobowym pokoju gościnnym w Bukowinie Tatrzańskiej zapłacimy w sezonie 25 zł, z kolei za noc w dwuosobowym pokoju na warszawskim Służewcu - 140 zł. Obiekty Poczty Polskiej nie znajdują się w żadnym ze znanych serwisów rezerwacyjnych. Aby zarezerwować pokój, należy skontaktować się z administratorem telefonicznie lub mailowo.

Pełną listę obiektów Poczty Polskiej można zobaczyć na stronie internetowej wypoczynek.poczta-polska.pl.

Więcej o: