Rośnie konkurencja dla znanych dyskontów w Polsce. Dealz otwiera sklepy w kolejnych miastach

Sieć popularnych w Wielkiej Brytanii "funciaków" Dealz kontynuuje ekspansję w Polsce. W sierpniu miała u nas 27 sklepów, a w tym miesiącu liczba placówek wzrosła do 31.

Pochodzące z Wielkiej Brytanii dyskonty Dealz to część znaczącej w Europie sieci Poundland. Powstała w 1990 r., liczy ponad 900 sklepów z tanimi produktami i zatrudnia ponad 18 tys. pracowników. W naszym kraju Dealz pojawił się dopiero w 2018 r., stawiając na szybką ekspansję. 

Nowe sklepy Dealz

Sklepy Dealz pojawią się w najbliższym czasie m.in. w obecnej na polskim rynku od 10 lat poznańskiej Galerii Malta.

Każdego miesiąca otwieramy kolejne sklepy sieci Dealz, docierając do coraz szerszego grona klientów z całej Polski. Sklep w Galerii Malta będzie trzecim sklepem naszej sieci w Poznaniu

- podał Marcin Langowski z Dealz Polska, cytowany przez serwis Retailnet.

Kolejnym miastem, w którym w najbliższym czasie zostanie otwarty sklep sieci, jest Krosno. Będzie to pierwszy obiekt brytyjskiej firmy na Podkarpaciu. Jak informuje lokalny serwis TerazKrosno, Dealz zostanie zlokalizowany po sąsiedzku ze sklepem Kaufland i w miejscu, gdzie do niedawna funkcjonował sklep CCC. Dziś zostało otwarte centrum handlowe w Radomiu, gdzie sieć Dealz zlokalizowała swoją pierwszą w tym mieście placówkę. Zgodnie z zapowiedziami tam Brytyjczycy będą konkurować m.in. ze sklepami Lidl, Biedronka czy Kik.

>>> Dlaczego produkty dla kobiet są droższe? Różowy podatek.

Zobacz wideo

Dealz w Polsce

Sieć dyskontów Dealz ma już łącznie 31 sklepów w Polsce i otwierane mają być kolejne. Dyskont, który ma w swojej ofercie ok. trzy tys. produktów marek znanych, jak i własnych, ma w Polsce z kim powalczyć o konsumenta. Z tego względu w sklepach Dealz znajdziemy niemal wszystko - produkty spożywcze, drogeryjne, a także produkty dekoracyjne i do wyposażenia domu, zabawki czy artykuły papiernicze.

Dotychczas otwarte sklepy Dealz zlokalizowane są m.in. w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu, Poznaniu, Bytomiu, Katowicach, a także w mniejszych miejscowościach, jak Oława, Szamotuły, czy Czerwionka-Leszczyny.

Więcej o: