Czarzasty wyjaśnia skąd Lewica "wyczaruje" 6 mld zł z akcyzy. "Może na coś pozwolimy"

Włodzimierz Czarzasty, przewodniczący Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w porannej rozmowie Gazeta.pl uchylił rąbka tajemnicy związanej z finansowym aspektem programu partii. Lewica planuje bowiem pozyskać aż sześć miliardów złotych z akcyzy. Jak to zrobi? Odpowiedź mamy poznać nim jeszcze nastaną wybory parlamentarne 2019.

W porannej rozmowie Gazeta.pl gościem Łukasza Kijka był Włodzimierz Czarzasty. Jeden z liderów SLD został spytany o to, skąd lewica zamierza "wyczarować" 6 mld zł z akcyzy, które pojawiają się w jej programie. Czarzasty stwierdził, że jego partia "ma pomysł, który niedługo ogłosi". Dopytywany stwierdził "może na coś pozwolimy".

Czy zdradził szczegóły? Co jeszcze powiedział o finansowym aspekcie swojego programu? Jak wyglądają wyliczenia lewicowych ekspertów i czy poznamy je zanim nadejdą wybory parlamentarne 2019? Tego można dowiedzieć się z krótkiej rozmowy.

Zobacz wideo

Czytaj też: Czarzasty o SLD: 'Mamy elektorat głównie antypisowski'

Więcej o:
Komentarze (9)
Czarzasty wyjaśnia skąd Lewica "wyczaruje" 6 mld zł z akcyzy. "Może na coś pozwolimy"
Zaloguj się
 • pi_sz

  Oceniono 10 razy 8

  SLD mogło zalegalizować związki homo, marychę i prostytucję, zamknąć fundusz kościelny... ale nie zrobiło nic. Głosuję za lewicę, ale ze względu na RAZEM.

 • squadack

  Oceniono 7 razy 3

  Zioło zalegalizują. Mogą swobodnie obiecywać - i tak nie wygrają wyborów.

 • nutka7.17

  Oceniono 4 razy 2

  Boicie się głośno powiedzieć o zerwaniu Konkordatu, "wykopaniu" religii ze szkół i etatowych kapelanów ze wszystkich instytucji państwowych, a zamiast funduszu kościelnego z budżetu państwa dobrowolne opodatkowanie "wiernych" katolików na rzecz kk. Goowno jesteście a nie lewica. Tchórze.

 • treser.lemingow.z.wyborczej

  Oceniono 1 raz 1

  Włodek a co tam u Anny Marii??

 • genocidezionism

  Oceniono 12 razy -4

  Jak można lansować starego komucha ,który na dodatek kłamie i obiecuje jakieś zbóki sprzed 40 lat

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX