Carrefour omija zakaz handlu i rozszerza działalność. Dostawy do domu w całej Polsce

Od 21 października Carrefour będzie dostarczać zamówienia ze sklepu internetowego w całym kraju. Rozszerzenie działalności w tym aspekcie to również sprytny sposób na ominięcie zakazu handlu w niedzielę.
Zobacz wideo

Zakupy w e-sklepach marki Carrefour mogli dotychczas zrobić jedynie mieszkańcy Warszawy oraz Śląska, gdyż produkty dostarczane było tylko w tych dwóch regionach. Sieć mocno stawia jednak na rozwój sprzedaży internetowej i znacznie rozszerza działalność.

Carrefour dostarczy zakupy z e-sklepów w całej Polsce. To sposób na ominięcie zakazu handlu w niedzielę 

Od 21.10.2019 r. będziemy dostarczać zakupy spożywcze w całej Polsce! Dla nowego obszaru dystrybucji sposobem dostawy zamówień będzie wysyłka realizowana przez firmę kurierską

- czytamy w komunikacie, który firma wystosowała w ramach zmiany regulaminu świadczenia usług.

Klienci korzystający z tego typu zakupów będą mieli możliwość śledzić przesyłkę przez SMS-y. Zmiany wprowadzone przez Carrefour mogą okazać się udogodnieniem również dlatego, że dzięki nim sieć sprytnie omija zakaz handlu w niedzielę. Dlaczego? Działalność e-sklepów nie jest uregulowana ustawą. Zwracamy jednak uwagę, że choć istnieje opcja odbioru zamówionych produktów w danej placówce, to nie będzie można tego zrobić w niedzielę. 

Carrefour wciąż rozwija rynek e-commerce. Zakupy internetowe coraz popularniejsze 

Zmiany wprowadzone przez francuskie przedsiębiorstwo są odpowiedzią na ciągły rozwój i zwiększającą się popularność rynku e-zakupów. W Polsce wart jest on ok. 1 mld zł i rośnie w ostatnich latach w zadziwiającym tempie. Dlatego też zauważamy, że największe firmy inwestują właśnie w ten segment. 

Carrefour skutecznie broni się przed zakazem handlu w niedzielę. W I kwartale br. zanotował w Polsce przychody rzędu blisko 500 mln euro oraz 3 proc. wzrost sprzedaży. Sieć posiada w naszym kraju prawie 900 sklepów w pięciu formatach, a także 20 centrów handlowych oraz 40 stacji paliw

Dowiedz się więcej: Tesco wprowadza zadziwiające zmiany. Drastyczne zmniejszenie powierzchni sklepów i asortymentu

Więcej o:
Komentarze (71)
Carrefour omija zakaz handlu i rozszerza działalność. Dostawy do domu w całej Polsce
Zaloguj się
 • pct3

  Oceniono 57 razy 41

  zlikwidujcie ten idiotyczny zakaz handlu!!!! Obecnie to znam mało kogo kto nie pracuje/pracował w niedziele. Tryb funkcjonowania rzeczywistości, głównie dzięki internetowi, przestawia się na 24/365, ale to dotyczy realnego zycia też. Nie cudujmy, pracujmy (ja pracuję w niedziele).

 • bihepi

  Oceniono 34 razy 30

  "...Carrefour omija zakaz handlu ..."
  Zaprawdę...
  Jedynym sklepem godnym omijania zakazu handlu jest żabka, albowiem Fundacja Żabki jest jednym z większych dostarczycieli haraczu Dla toruńskiego piernika.
  *
  TYLKO ŻABKA MA PRAWO OLEWAĆ PRAWO !!

 • zbynio945

  Oceniono 34 razy 20

  zlikwidować zakaz handlu w niedzielę to w obecnym czasie anachronizm

 • elq_1

  Oceniono 17 razy 15

  Dla jaj Carrefour mógłby w niedzielę zapraszać "na wystawę produktów"!
  Ludzie mieliby bekę i trochę radości!

 • oloros11

  Oceniono 16 razy 12

  Ludzie wy jesteście za glupi żeby decydować kiedy macie kupować, sprzedawac kopulować itd. - noie wiecie co to grzech jest - od tego jest ksiundz i on wam wytluaczy - nauka o seksie tez jest tylko dla kapelanow - oni wiedza i więcej modlitwy prosze

 • adbepl

  Oceniono 18 razy 12

  I tak trzymać i nie poddawać się idiotom i oszołomom z pisiorskiej sekty, brawo Francuzi !!!

 • tp70

  Oceniono 19 razy 11

  Zakaz handlu w niedzielę to wymysł Rydzyka !!!

 • re_x

  Oceniono 15 razy 9

  gdzie tu omijanie zakazu?!"kupię" produkty (zapłacę) w niedziele,a kiedy otrzymam?Najwcześniej we wtorek!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX