Czy politycy zabiorą środki z PPK? "Nie ma takiej możliwości". Goście programu "Studio Biznes" wyjaśniają

Gośćmi programu "Studio Biznes", emitowanego na żywo przez Gazeta.pl, będą dziś Paweł Borys, szef Polskiego Funduszu Rozwoju oraz Wanda Buk, wiceminister cyfryzacji. Łukasz Kijek zapyta szefa PFR Pawła Borysa i analityka Piotra Kuczyńskiego o Pracownicze Plany Kapitałowe. Członkini rządu rozwieje wątpliwości dotyczące standardu 5G.
Zobacz wideo

5G to przełomowa technologia, która z pewnością odmieni sposób, w jaki na co dzień będziemy wykorzystywać internet. Sceptycy wciąż mają wątpliwości co do bezpieczeństwa tej technologii. Ich wątpliwości spróbuje rozwiać Wanda Buk, wiceminister cyfryzacji, która gości w programie "Studio Biznes", emitowanym przez Gazeta.pl.

Paweł Borys, szef Polskiego Funduszu Rozwoju (PFR), opowie natomiast o rewolucji, jaką są Pracownicze Plany Kapitałowe (PPK). Czym różnią się od OFE, co rząd zamierza zrobić z pieniędzmi, które odprowadzają wszyscy pracujący Polacy? O to z pewnością spyta drugi uczestnik dyskusji o PPK - Piotr Kuczyński, analityk.

Na koniec czeka nas, jak zwykle, dawka motoryzacyjnych emocji.

Już dziś zapraszamy na kolejny odcinek programu "Studio Biznes". Emisja, jak zwykle, w środę o godz. 12.00 na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: