Czy politycy zabiorą środki z PPK? "Nie ma takiej możliwości". Goście programu "Studio Biznes" wyjaśniają

Gośćmi programu "Studio Biznes", emitowanego na żywo przez Gazeta.pl, będą dziś Paweł Borys, szef Polskiego Funduszu Rozwoju oraz Wanda Buk, wiceminister cyfryzacji. Łukasz Kijek zapyta szefa PFR Pawła Borysa i analityka Piotra Kuczyńskiego o Pracownicze Plany Kapitałowe. Członkini rządu rozwieje wątpliwości dotyczące standardu 5G.
Zobacz wideo

5G to przełomowa technologia, która z pewnością odmieni sposób, w jaki na co dzień będziemy wykorzystywać internet. Sceptycy wciąż mają wątpliwości co do bezpieczeństwa tej technologii. Ich wątpliwości spróbuje rozwiać Wanda Buk, wiceminister cyfryzacji, która gości w programie "Studio Biznes", emitowanym przez Gazeta.pl.

Paweł Borys, szef Polskiego Funduszu Rozwoju (PFR), opowie natomiast o rewolucji, jaką są Pracownicze Plany Kapitałowe (PPK). Czym różnią się od OFE, co rząd zamierza zrobić z pieniędzmi, które odprowadzają wszyscy pracujący Polacy? O to z pewnością spyta drugi uczestnik dyskusji o PPK - Piotr Kuczyński, analityk.

Na koniec czeka nas, jak zwykle, dawka motoryzacyjnych emocji.

Już dziś zapraszamy na kolejny odcinek programu "Studio Biznes". Emisja, jak zwykle, w środę o godz. 12.00 na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o:
Komentarze (14)
Czy politycy zabiorą środki z PPK? "Nie ma takiej możliwości". Goście programu "Studio Biznes" wyjaśniają
Zaloguj się
 • demkel

  Oceniono 13 razy 13

  Mi rząd nic nie zabierze, bo wypisałem się z PPK przy pierwszej okazji. Co i innym radzę uczynić.

 • kotekkot

  Oceniono 11 razy 11

  Uciekac z PPK z duża predkoscia. Ofe przykaldem i zachęta.

 • andrzej2310

  Oceniono 7 razy 7

  Ile razy Polaka odkładających na emeryturę musi oszukać i okraść władza polityczna, aby przestali się nabierać na ich cyniczne kłamstwa polityków?

 • elq_1

  Oceniono 6 razy 6

  Następna porcja bajek dla ogłupionego suwerena!
  Dopiero jak doopę łoją, to krzyk - bo my nie wiedzieli!
  Trza było do szkoły chodzić a nie do szkółki niedzielnej!

 • welatoma

  Oceniono 1 raz 1

  oby było tak jak zapewniają bo jednak sporo ludzi zamierza wziąć udział w ppk

 • krowajagoda

  0

  Skoro ukradli miliardy z OFE to jak mogą być wiarygodni.
  Zresztą tu codzi o zabieranie co miesiac z wyplaty pracownikom miliardów bo dotacje od panstwa to tylko zabieg ksiegowy.

 • asr1

  Oceniono 6 razy -2

  Co do sieci 5G to zmiłujcie się co to dziecię/minister/ może o tym wiedzieć wszak dochody z przetargu są już w budżecie. Osobiście wolałbym aby na ten temat wypowiedział Prof Wojciech Gwarek a nie szkodzi ?? a to się przekonamy za 50lat jak wystąpią nieoczekiwane mutacje genów . Papierosy też były zdrowe jeszcze w latach 30-tych. Co do ppk - no nie mogę frajerstwo się wypisuje a gdzie wtedy wędrują wasze składki ??> Do ZAKŁADU UTYLIZACJI SZMALU a w ppk jest szansa, że nie znajdzie się kolejny ryży picer który je zagrabi, moje OFE zarabiało średnia za cały okres około 13% znacie taką waloryzację w ZUS ???

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX