BP i inne stacje benzynowe z nową usługą. Pojawią się na nich pralko-suszarki

Pierwsze pralko-suszarki pojawiły się na stacji benzynowej BP Promna-Kolonia. To jednak dopiero początek projektu Break&Wash, w ramach którego uruchomionych zostanie 100 ogólnodostępnych sprzętów.
Zobacz wideo

Pomysłodawcą jest niezależny fundusz inwestycyjny Assay, który chce w ciągu 5 lat otworzyć usługę prania i suszenia odzieży na stacjach benzynowych w całej Polsce. Pierwsze suszarko-pralki pojawiły się na stacji BP Promna-Kolonia w województwie mazowieckim. 

Pralko-suszarki na stacjach benzynowych. Najnowszy pomysł jednego z funduszy inwestycyjnych 

Fundusz na różne sposoby walczy o to, by innowacyjny pomysł zyskał popularność. Assay rozmawia z firmami transportowymi, by te kupowały karty pre-paid na usługę Break&Wash i rozdawały wśród kierowców. Fundusz zakłada, że pomysł może spotkać się z dobrym odbiorem, gdyż przedsiębiorstwa mają obowiązek zapewnić pracownikom czystą odzież roboczą. 

- Pierwsza pralko-suszarka została zainstalowana na stacji BP Promna-Kolonia. Od ich użytkowników dostajemy bardzo pozytywne sygnały. Rozwiązanie to jest atrakcyjne kosztowo dla kierowców oraz zwiększa ich komfort podróży. Prowadzimy rozmowy z firmami transportowymi, aby usługi Break&Wash były przez nich wykorzystywane wśród kierowców jako benefit – firmy będą kupować karty przedpłacone i rozdawać je swoim pracownikom. Wiele z tych przedsiębiorstw jest zainteresowana współpracą – poinformował Krzysztof Lubiszewski, prezes spółki Break&Wash.

Same pralko-suszarki zawierają żel Persil i chusteczki do prania k2r. Ułatwi to korzystanie z usługi, gdyż kierowcy nie będą musieli obawiać się o jakość prania i segregację ubrań. Pomysł może zostać również wykorzystywany przez rodziny z dziećmi. Łączny koszt usługi to 23 zł (pranie 15 zł, suszenie 8 zł).

Więcej o:
Komentarze (18)
BP i inne stacje benzynowe z nową usługą. Pojawią się na nich pralko-suszarki
Zaloguj się
 • feldkuratkatz

  Oceniono 1 raz 1

  ok pomysł.

 • Jerzy

  0

  Na BP paliwo po 5, 75 zł? Strasznie drogo!

 • okazja

  0

  poprosze jeszcze zmywarke, piekarnik o moze magiel ;) sie poplotkuje

 • marian-pazdzioch-syn-jozefa

  0

  To chyba jedynie dla kierowców ciężarówek bo nikt inny w czasie podróży autem nie robi prania.

 • artur74

  Oceniono 2 razy 0

  Narazie się jeszcze śmiejemy ale już niedługo będziemy czekać na elektryczne ładowanie naszych aut ok. godziny, to zrobienie przy okazji prania, może być całkiem pożyteczne :D

 • krzepki.harry

  0

  Pomysł ok, ale niestety za drogo. 4 prania - stówka...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX