Alexandria Ocasio-Cortez grilluje prezesa Facebooka w Kongresie. Zuckerberg aż zaniemówił

Alexandria Ocasio-Cortez grilluje Mark Zuckerberg w Kongresie. Czy Facebook będzie weryfikował reklamy wyborcze? Jakimi kryteriami miałby się kierować? Zobaczcie wideo!
Więcej o:

Polecane dla Ciebie

Komentarze (116)
Alexandria Ocasio-Cortez grilluje prezesa Facebooka w Kongresie. Zuckerberg aż zaniemówił
Zaloguj się
 • cysiowps

  Oceniono 35 razy 25

  Przez 8 ostatnich lat politycy PIS rozpowszechniali kłamstwa o zamachu w Smoleńsku.
  Dziś, po 4 latach rządów PIS, po rozwiązaniu po cichu podkomisji smoleńskiej i po odwołaniu Macierewicza z MON już wszyscy wiemy, że to był stek bzdur wyssanych z brudnego palucha szalonego Antoniego. I cynicznie wykorzystanych przez Jarka do robienia polityki za pomocą trumny własnego brata.
  I co ? I nic. Było minęło. Nikt już o tym nie przypomina, nikt nie żąda przeprosin. Dziennikarze nabrali wody w usta. Również ci z Gazety Wyborczej.
  A ja pamiętam. I nigdy nie zapomnę.

 • niewidzesensu

  Oceniono 24 razy 18

  Kiedy kilka miesięcy temu pod informacją o tym, że ruchy konserwatywne oskarżają Twittera o cenzurowanie wiadomości niezgodnych z linią światopoglądową firmy wylało się na tutejszym forum morze radości, starałem się ostrzec przed satysfakcją z cenzury korporacyjnej. Zostałem zjechany za wsteczniactwo no bo przecież firma prywatna może robić co chce a poza tym cenzurowane były te "złe" poglądy. Teraz, gdy okazuje się, że giganty technologiczne mogą stosować podobne chwyty wobec środowisk liberalnych i działać na rzecz "tych drugich" to nagle okazuje się, że takie zachowania tychże firm są skandaliczne i złe. Rozpoznają tutaj wśród wypowiadających się ksywki, które wtedy piały z radości. To niesłychane, że ludzie ,zdawałoby się inteligentni, są tak podatni na "kalizm" i krótkowzroczni.

 • art_102

  Oceniono 43 razy 17

  W komntarzacch głownie oburzona na kobietę pislandia, bo dobrze wiedzą, ze właśnie o takich dziąłaniach jakie robi pis ona mówi.
  Uderz w stół, a pis się odezwie.
  Kaczyński po poprzednich wygranych wyborach o mało się nie skichał z radosci i za bardzo sie rozgadał , i wypalił:
  "Wygraliśmy dzięki mediom, bo tam można wszytsko powiedzieć i nikt tego nie sprawdza"

 • arwena2010

  Oceniono 10 razy 10

  dlaczego mam do kur ..y nędzy oglądać jakieś wideo? A co ? przeczytać nie można,napisać pare słów? w 4 litery wsadźcie sobie ten portal z takim chłamem

 • dgajewski

  Oceniono 12 razy 10

  Co to za język grilluje? Gazeta zatrudnia jakieś dzieci z deficytem słownictwa adekwatnego do informacji jakie komentuje, czy staracie się równać w dół?

 • carlos_512

  Oceniono 20 razy 10

  zamknąć facebooka, twittera i inne instagramy...
  i problem sam się rozwiąże...

 • jac_l_w

  Oceniono 24 razy 6

  Pani Ocasio nie tyle grillowała, co zadawała pytania, na które nie da się odpowiedzieć tak/nie. Sama nie spróbowała chyba odpowiedzieć sobie na pytanie o to, gdzie leżą granice wolności słowa, kto ma prawo je wyznaczać i jak te granice egzekwować w praktyce, gdy ocierają się o nie miliony opinii pojawiająceych się w przestrzeni publicznej każdego dnia.

 • trans.sib

  Oceniono 3 razy 3

  U lewaków po staremu, Kali ukraść krowa - dobrze, Kalemu ukraś krowę - źle. Jak szkalują lewaków to mowa nienawiści, jak srają na konserwatystów to słuszna krytyka i postęp.

 • lechpierwszy

  Oceniono 23 razy 3

  Widzialem na youtube. Zadnego zaniemowienia nie bylo. Byla natomiast idiotka, znana w Stanach jako AOC, ktora nie byla zainteresowana odpowiedziami na pytania, tylko sprzedawaniem swojej propagandy, tworzeniem podzialow i sianiem nienawisci.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX