Agencja Wywiadu zatrudnia. Szukają kandydatów na największych w Polsce targach pracy

Po raz pierwszy Agencja Wywiadu, szuka kandydatów do pracy wśród osób uczestniczących w otwartych targach pracy Absolvent Talent Days. Zainteresowani mogą aplikować na stanowiska tłumacza języków obcych, funkcjonariusza i pracownika Departamentu Technicznego.
Zobacz wideo

We wtorek 5 listopada, na stadionie PGE Narodowym w Warszawie, odbędzie się XII edycja Absolvent Talent Days. Są to największe w Polsce otwarte targi pracy, na których podczas tegorocznej edycji pojawi się aż 700 pracodawców z 50 różnych branż.

Agencja Wywiadu szuka kandydatów na targach pracy - poszukiwani są tłumacze, funkcjonariusze i informatycy

Firmą, która ma swoje stoisko podczas targów pracy jest m.in. Agencja Wywiadu, czyli jedna z głównych służb specjalnych w Polsce. Elitarna jednostka ostatnio coraz bardziej otwiera się na kandydatów do służby. Pierwszym krokiem było pojawienie się w mediach społecznościowych oraz organizowanie wykładów na uczelniach wyższych. Teraz rekrutują kandydatów także na targach pracy w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Krakowie, Katowicach czy Wrocławiu.

Oferty pracy w Agencji Wywiadu pojawiły się także na stronie organizatora targów: absolvent.pl. Jedno z ogłoszeń dotyczy pracy na stanowisku tłumacza języków obcych. Wymagany jest tutaj dobry stan zdrowia, umiejętność adaptacji do pracy w zmieniających się warunkach oraz koniecznie biegła znajomość języka kierunkowego i ukończone wyższe studia filologiczne.

Na stanowisko funkcjonariusza AW mogą ubiegać się osoby niekarane, o dobrym stanie zdrowia, wykazujące się wiedzą o sytuacji geopolitycznej świata, posiadających wyższe wykształcenie, znających biegle języki obce oraz potrafiące przewidywać następstwa podjętych działań. Najwięcej osób poszukiwanych jest do pracy w Departamencie Technicznym Agencji Wywiadu. Są to: programista C#/.NET, pracownik działu IT, programista aplikacji internetowych, programista Big Data, inżynier sztucznej inteligencji, sieciowiec, inżynier radio-elektronik, administrator systemów Linux, rewerser, pentester oraz technik-informatyk.

Wszyscy kandydaci do pracy w Agencji Wywiadu muszą posiadać polskie obywatelstwo oraz korzystać z pełni praw publicznych. Dodatkowo kandydat musi wykazywać się nieskazitelną postawą moralną, obywatelską i patriotyczną oraz posiadać określone kwalifikacje zawodowe w tym zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych. Na stanowiska można aplikować m.in. za pośrednictwem strony aw.gov.pl/rekrutacja.

Więcej o: