Komentarze (73)
Eksperci komentują zmiany w rządzie. "Zacznijmy od tego, że rządzący w ogóle zauważyli spowolnienie gospodarcze"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • tkslazek

  Oceniono 3 razy -1

  "Dobra zmiana nie jest lekiem"
  Lekiem jest... Donald Tusk, Krul Europy:
  Oglądaj od 12:20 minuty:

  www.youtube.com/watch?v=lyV0zw07r-c

 • facet171

  Oceniono 2 razy -2

  Podobno każdy z tych ekspertów powiedział w redakcji GW cyt. Ja wam wszystko wyspiewam, co tylko chcecie.

 • eldemon

  Oceniono 2 razy -2

  Ekspert też z czegoś musi żyć, kanalie antypolskie pewnie mu płacą, to mówi co chcą!

 • piotr1271

  Oceniono 6 razy -4

  Tzw. Eksperci sa żałośni. 3-4 lata temu twierdzili, ze wzrost gospodarczy Polski to nie zasługa rzadu PIS lecz efekt rozwoju gospodarki światowej, głównie niemieckiej. W Niemczech recesja od dwóch lat, a polska ekonomia zwolniła tylko odrobine. I ta odrobina to skutek rządów PIS. Acha. A jeszcze śmieszniejsze jest nabijanie sie z misiewiczow w spółkach skarbu państwa. Zarządy tych spółek za czasów rządów POPSL (tzw. eksperci) mogą pozazdrościć wyników. Misiewicze okazali sie lepsi od ekspertów. LOT prawie upadł. Prawda, ze beka?

 • ahoj12

  Oceniono 6 razy -4

  "Jedynym sukcesem tego rzadu jest poprawienie sciagalnosci podatkow"
  A to sie nadminister Vincent "piniedzy ni ma i ni bedzie " obrazi

 • soso_soso

  Oceniono 11 razy -5

  Nie ma to jak eksperci GW. Setki ekonomistów w ministerstwie nie wie tego co każdy może przeczytać w GW. Komedia i komedianci-eksperci.

 • janek-007

  Oceniono 10 razy -6

  Dla tych dwóch panów prof. Mariana Nogę i Marka Zubera krakanie i czarnowidztwo jest ich modus operandi. Dla nich jeżeli chodzi o PiS to szklanka jest zawsze do polowy pusta. Koniunktora przecież była wszędzie w Europie i nie tylko ale jakoś niektóre rządy nie umiały tej koniunktury wykorzystać i wcale nie pisze tutaj o małych krajach UE. PiS przez 4 lata zrobił dla Polski więcej aniżeli różne koalicje typu SLD+Liberaliści czy PO+PSL przez 25 lat. W totalnej opozycji jak widać i słychać jest brak ludzi myślących i działających w kategoriach pozytywnych dla których politykierstwo i ciągle bicie piany to główny cel bycia w polityce i mediach. Kryzys w globalnej gospodarce być może się zbliża ale to nie jest wina PiS jakby się ktoś pytał bo przyczyny tego nadchodzącego kryzysu są wynikiem upadku neoliberalizmu i coraz większe kłopoty z globalizacja. Pożyjemy i zobaczymy jak PiS i nowy rzad sobie poradzi a póki co należy nowemu rządowi życzyć powodzenia a nie osadzać go jeszcze przed prawdopodobnym kryzysem. Czarnowidztwa totalnej opozycji wraz z polskimi neoliberalistami jakoś się nie sprawdzały od 2015 roku i prawdopodobnie się nie sprawdzą po 2019 roku. Ciekawe czy wtedy GazWyb odpyta tych wszystkich czarnowidzów czy tez zamiecie cale to czarnowidztwo jak zwykle pod swoja wycieraczkę tak jakby nic się nie stało.

 • qznia

  Oceniono 12 razy -8

  Jakie spowolnienie?
  Proszę o konkretne dane: ratingi są bdb PKB najwyższe w UE olbrzymie rezerwy w organizacji pracy.
  Totalniaki!
  Skończcie narzekać!
  Tonajlepszy czas dla Polski w tym wieku!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX