Leroy Merlin otworzy pierwszy sklep w Radomiu. Wybuduje go Antczak Construction

Leroy Merlin coraz prężniej rozwija się na polskim rynku. Kolejny market budowlany powstanie w Radomiu, a odpowiedzialna za jego budowę będzie firma Antczak Construction.

Pierwszy market w Radomiu będzie miał ok. 12 tys. mkw. powierzchni, a także parking dla 360 klientów sklepów. Za jej budową odpowiadać będzie Antczak Construction, marka firmy FB Antczak, która specjalizuje się w \tego typu pracach

Zobacz wideo

Dyrektor Leroy Merlin w Radomiu: "Nie tylko materiały budowlane, ale także aranżacje dekoracji"

 - W powstającym w Radomiu sklepie przygotowujemy szeroką ofertę handlową z myślą o mieszkańcach miasta i okolic. Nasi klienci oprócz możliwości zrobienia zakupów, będą mogli zaprojektować swoją przestrzeń, zainspirować się przygotowaną przez nas strefą kuchni i łazienek, zaaranżować dekoracje przestrzeni, a także zlecić montaż zakupionych produktów. Zakupy zrobią w komfortowych warunkach, a wyróżnikiem będzie całkowicie zadaszona i przejezdna strefa z materiałami budowlanymi typu drive-thru - mówi w komunikacie Tomasz Baczkowski, dyrektor Leroy Merlin w Radomiu.

Leroy Merlin otwiera nowy format sklepów. Będzie zorientowany na potrzeby mieszkańców dużych miast

W październiku sieć ogłosiła wprowadzenie nowego formatu sklepów, będzie wyróżniać je strefa wystawiennicza, w której zaprezentowane będą przykładowe aranżacje. Placówki będą zorientowane na potrzeby mieszkańców wielkich miast, którzy nie zawsze potrzebują materiały budowlane, a często gotowe inspiracje, które będą mogli później wykorzystać. Formuła ta ma przypominać popularną sieć Ikea

Czytaj także: Media Markt, Vobis, eMAG z promocjami na Black Friday. Zobacz, jakie sklepy organizują wyprzedaże

Francuskie przedsiębiorstwo posiada w Polsce 63 sklepy w 44 miastach. Leroy Merlin otworzyło również halę magazynową w województwie łódzkim, która będzie wielkości 123 tys. mkw., co pozwoli na poczynienie kolejnego kroku w rozwoju sklepu.

Więcej o: