Komentarze (71)
Lidl wpadł na pomysł jak zarobić. Wprowadził mniejsze paragony i zaoszczędził pół miliona złotych
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • Paweł

  Oceniono 10 razy -2

  A w pie...nej polandii a raczej wolandii rząd robinloterie paragonowe i akcje weź paragon żeby ktoś przypadkiem na VAT nie uszczuplił przychodów państwa o 10 złotych.

 • credit28

  Oceniono 3 razy -3

  W zasadzie, daję pomysł i jakby co to tantiemy dla mnie proszę, jak ktoś ma aplikację zakupową danego sklepu, to przecież paragon mógłby być w formie elektronicznej. To mogłoby także stanowić podstawę do ewentualnych reklamacji, jak i zapobiec zgubieniu paragonu gdyby był on potrzeby.

 • siwywaldi

  Oceniono 21 razy -5

  W następnym etapie powinni zlikwidować papier toaletowy w ubikacjach dla pracowników i zastąpić go uwiązanym na kawałku sznurka szkłem, które po użyciu można było by opłukać i odwiesić na miejsce.
  Szacunkowo licząc, takie działanie przyniosło by oszczędności rzędu co najmniej 2,5 tysiąca zł rocznie na KAŻDY sklep. W dodatku było by "ekologicznie" :-))

 • myslacyszaryczlowiek1

  Oceniono 14 razy -8

  Paragony są tajnym nośnikiem broni chemicznej HOMOSEKSUALISTÓW, WEGAN, EKOdyktatorów zwanych ocipieńcami i innych takich, którzy mają duże wplywy i zmieniają nam świat w którym żyjemy. Broń ta ma na celu zniewieścienie pozostałych mężczyzn, (co każdy dłużej żyjący człowiek może zaobserwować, chociażby dawniej worki z cementem 50kg, a teraz 25kg, bo zniewieściały mężczyzna by się załamał pod workiem 50kg) a tym samym ograniczenie agresji. oraz ma spowodować depopulację, co czwarta para ma problemy z dochowaniem się potomstwa. Ta broń chemiczna powoduje szereg zagrożeń zdrowotnych dla ludności
  cukrzycy typu 2
  chorób serca
  zaburzeń pracy tarczycy
  problemów z płodnością u mężczyzn
  zaburzeń układu nerwowego
  Ta broń chemiczna swoją budową przypomina żeński hormon płciowy – estrogen, stąd może łączyć się z receptorami estrogenu w organizmie i przez to wpływać na funkcjonowanie gospodarki hormonalnej.Najbardziej narażone na kontakt z bronią chemiczną przez skórę są kasjerki w sklepach. Stężenie broni chemicznej w paragonach jest nawet 250-1000 razy większe niż w żywności, a jego przenikalność przez skórę wynosi aż 46%. O tej broni chemicznej jeszcze parę dekad temu można było przeczytać gdzieniegdzie w oficjalnych przekaziorach, chociażby alarmistyczne artykuły dotyczące zniewieścienia samców ryb. A tą bronią chemiczną jest związek chemiczny BPA który wchodzi w skład paragonów, a o którym można więcej przeczytać w internecie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX