Milion Polaków rocznie odwiedza Hiszpanię. Wyspy Kanaryjskie najpopularniejszym kierunkiem

Hiszpania jest jednym z najpopularniejszych kierunków wakacyjnych. - Rocznie milion Polaków odwiedza Hiszpanię, 250 tys. Wyspy Kanaryjskie, 125 tys. Baleary. To trzy razy więcej niż dekadę temu - mówiła w Studiu Biznes Isabel Martin Benitez, radca ds. turystyki Ambasady Hiszpanii. Zobacza całą rozmowę.

Hiszpania większości Polaków kojarzy się z rajskimi plażami, przyjazną atmosferą i olbrzymią różnorodnością przyrody. Nic więc dziwnego, że kraj odwiedza milion Polaków rocznie. O tym, dlaczego większość z nich wybiera Wyspy Kanaryjskie w programie "Studio Biznes" opowie Isabel Martin Benitez z Ambasady Hiszpanii.

Więcej o:

Polecane dla Ciebie

Komentarze (1)
Milion Polaków rocznie odwiedza Hiszpanię. Wyspy Kanaryjskie najpopularniejszym kierunkiem
Zaloguj się
  • paseo

    0

    Tu nawet nie chodzi o przyrode,widoki,cieplo.najwazniejsze oprocz egzotyki ,jest wszechobecne poczucie bezpieczenstwa.Tu jest takk,jakby czas zatrzymal sie dekady temu.Na palzy mozesz zostawic wszystko i isc do wody i nikc nie zginei.Wieczorem chodzisz nie ogladajac sie za siebei,bo nikt cie nei napadnei ,nikt nie wyrwie ci torebki czy nie zerwie lancuszka.jest fantastycznie normalnie wsrod zadowolonych z zycia,usmiechneitych i przyjaznych ludzi.I mozna tanio sie utrzymac,przy odrobinie rozwagi zywnosc jest tansza niz w Polsce ,nie mowiac o benzynie,ktora kosztuje tylko ok. 1 euro

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX