Black Friday. Ryanair organizuje promocję Cyber Tydzień. Wyprzedaż na tanie loty

Ryanair przyłączą się do wyprzedaży z okazji Black Friday. Irlandzkie linie lotnicze codziennie oferują bilety w promocyjnych cenach na inne połączenia. W Cyber Tydzień bilety można kupić już za kilkadziesiąt złotych.
Zobacz wideo

Okres największych wyprzedaży trwa w najlepsze. Black Friday to promocja, która do Polski przywędrowała ze Stanów Zjednoczonych. Zwyczajowo, w piątek po zakończeniu Święta Dziękczynienia, Amerykanie udają się do galerii handlowych, by kupić prezenty gwiazdkowe. W związku z tym sklepy rozpoczęły organizowanie ogromnych wyprzedaży, w czasie których przeceny sięgają nawet kilkudziesięciu procent. Promocje z okazji Black Friday rozpoczęły organizować wszystkie branże. Wraz z pojawieniem się sklepów internetowych, pojawiła się nowa tradycja - Cyber Monday. Wtedy to, w poniedziałek po Black Friday, wyprzedaże odbywają się w sieci.

Obecnie okres na przełomie listopada oraz grudnia, to nieustający czas promocji, które zaczynają się przed Black Friday, trwają czasami cały miesiąc albo tydzień i rzadko kończą się po weekendzie. Cyber Monday oraz Black Friday coraz trudniej od siebie odróżnić. 

Ryanair z okazji Black Friday przecenia bilety lotnicze. Cyber Tydzień to okazja na podróż lotniczą za kilkadziesiąt złotych

Ryanair organizuje promocje z okazji Black Friday już od paru lat. Cyber Tydzień jak wskazuje nazwa, trwa 7 dni, licząc od niedzieli 24 listopada. W trakcie wyprzedaży w poprzednich latach, można było kupić bilety już nawet za 9,90 zł. Promocja zmienia się każdego dnia. Dzisiaj do nabycia w promocji są bilety na loty od kwietnia do września 2020 r. Z rabatów można skorzystać na stronie Ryanair lub przez skyscanner. Każda promocja trwa do północny danego dnia, a taniej można polecieć z lotnisk w Krakowie, Gdańsku, Lublinie, Poznaniu, Łodzi, Olsztynie, Szczecinie, Rzeszowie i Bydgoszczy. 

Warto również zwrócić uwagę na ofertę Laudamotion. Na stronie tego przewoźnika dostępne są bilety na loty z Wiednia już od 5 euro.

Więcej o: