12 potraw zrujnuje nasze portfele.Te święta nas zabolą, bo "będą najdroższe od 10 lat"

Drożyzna na świątecznym stole - czy taki scenariusz grozi Polakom? "Studio Biznes" zaprosiło eksperta, który wyjaśni, czy musimy pogodzić się z tym, że ceny żywności przed Bożym Narodzeniem będą szczególnie wygórowane. Niestety prognozy nie są dobre - wszystko wskazuje na to, że to "będą najdroższe od 10 lat". Święta to nie tylko jedzenie, ale i prezenty. Czy Polacy kupują je na ostatnią chwilę, ile na nie wydają, co chcieliby znaleźć pod choinką? Wszystko wyjaśni zaproszony do programu ekspert. Kolejny gość zdradzi natomiast możliwe scenariusze napadu stulecia w Dreźnie. Wiemy już, że złodzieje skradli bezcenną biżuterię niemal spod nosa strażników. Czy wysadzane setkami diamentów i brylantów precjoza zrabowano na specjalne zlecenie? Zapraszamy do obejrzenia programu "Studio Biznes".

Ceny żywności są dla części Polaków, którzy przeznaczają na ten cel ćwierć domowych budżetów, coraz większych problemem. Andrzej Gannter, gość programu "Studio Biznes", wyjaśni czy planujący wydatki na zbliżające się święta Bożego Narodzenia będą musieli sięgnąć do kieszeni głębiej. Z rozmowy, którą prowadzi Łukasz Kijek, redaktor naczelny Next Gazeta.pl, dowiemy się też o tym, co Polacy chcieliby znaleźć pod choinką, gdzie zamierzają robić świąteczne zakupy i jak wiele z nich zrealizują sklepy online. Jedna czwarta z nas prezenty kupuje już w listopadzie, dokładnie tyle samo osób czeka do ostatnich dni przed świętami. Co jeszcze ciekawego kryje się w świątecznych zwyczajach Polaków? "Studio Biznes" zajmie się też elektryzującym media napadem stulecia w Dreźnie. Jak to możliwe, że sprawcy zdołali ukraść jedne z najcenniejszych precjozów tuż pod nosem ochrony?

Więcej o:

Polecane dla Ciebie

Komentarze (6)
12 potraw zrujnuje nasze portfele. Te święta nas zabolą, bo "będą najdroższe od 10 lat"
Zaloguj się
  • aleksandra_ryki

    0

    To Apokalipsa. Bog w Apokalipsie powiedzial, ze ziemia bedzie zniszczona, zrujnowana, bez zycia. Nie bedzie na ziemi ani jednego czlowieka, ani jednego zwierzecia. Ziemia bedzie taka, jak przed dzielem stworzenia zycia przez Boga. Bedzie panowal glod, a rodzicie beda jedli swoje dzieci z glodu. Mamy poumierac z glodu. Ale wczesniej przybedzie Jezus Chrystus i zabije wszystkich grzesznikow swoim swiatlem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX