Wygrali 100 mln funtów na loterii. Nie mają zamiaru wiele zmieniać w swoim życiu

Brytyjczyk Steve Thomson oraz jego żona Lenka wygrali w loterii EuroMillions ponad 100 mln funtów. Nie zamierzają jednak zbyt wiele zmieniać w swoim życiu. Ich 10-letni syn chce Teslę, ale rodzice studzą jego zapały i myślą przede wszystkim o nowym domu.

Jak informuje The Telgraph, Steve i Lenka Thomson małżeństwem są od 17 lat. On jest Brytyjczykiem i buduje domy, ona pochodzi ze Słowacji i pracuje w sklepie. Razem z trójką dzieci mieszkają na południu Anglii. Ich życie nie będzie jednak wyglądać już tak samo (choć sami deklarują, że zmieni się niewiele), po tym jak wygrali 105 100 701, 90 funtów w loterii EuroMillions. Tym samym stali się z miejsca bogatsi od aktora grającego Harrego Pottera, Daniela Radclife’a czy od wokalisty Coldplay, Chrisa Martina. To także jedna z największych wygranych Brytyjczyków w loteriach w historii. Tak wygraną skomentował Pan Thomson: 

Wychodziłem do pracy i czekałem na mojego wspólnika. Miałem moment, więc sięgnąłem po smartfona, żeby sprawdzić numery jakie wylosowano. Wszystkie numery się zgadzały. Pamiętam, że z wrażenia zacząłem się trząść i nie mogłem z siebie nic wydusić, próbowałem zrozumieć te pięć minut czystego szaleństwa

Szczęśliwe numery to 8, 10, 15, 30, 42. Jeśli zwycięzcy umieszczą wygraną na lokacie w banku, to codziennie będą zarabiali na samych odsetkach 14 tys. funtów. 

Wielka Brytania. Wygrali 100 mln funtów, ale nie chcą dużo zmieniać w swoim życiu 

Steve Thomson powiedział, że dzieci nie prosiły o zbyt wiele. Najstarszy 15-letni syn marzy tylko o własnym pokoju. 8-letnia córka z kolei chce tylko różowego iPhone’a. Najbardziej swoją prośbą zaskoczył 10-letni potomek państwa Thomson, który zażyczył sobie Teslę. Szczęśliwi wygrani szukają obecnie domu, ponieważ najważniejszą sprawą jest dla nich to, że każdemu ze swoich dzieci będą mogli zagwarantować własną sypialnię.