Black Friday 2019. Biżuteria w promocyjnych cenach w sklepach Apart, YES i Pandora

Black Friday rozpoczął się już na dobre. Częstym pomysłem na prezenty jest biżuteria. Wyprzedaż z tej okazji zorganizowały m.in. Apart, Yes i Pandora
Zobacz wideo

Black Friday 2019 rozpoczął się już na dobre. Promocje organizują praktycznie wszystkie sklepy, w nadziei na przyciągnięcie klientów. Najlepsze zniżki prezentujemy w naszej relacji live.

Biżuteria to ponadczasowy prezent na każdą okazję. Nada się zarówno na urodziny, walentynki, jak i pod choinkę. Biżuteria i Black Friday to dobrana para, o czym świadczą liczne rabaty w sklepach Aparta, Yes i Pandora.

Apart na Black Friday przygotował zatrzęsienie rabatów

W Black Friday 2019 Apart daje na każdy produkt w regularnej cenie zniżkę 10 proc. po wpisaniu kodu BLACK19. Ale oprócz tego wyróżniono kilka kolejnych sekcji z promocjami na wybrane produkty:

  • 50 proc. na pomysły na prezent
  • 30 proc. na komplety
  • 70 proc. na wybrane zegarki Disney oraz Star Wars
  • 15 proc. na wybrane modele zegarków
  • 50 proc. na zegarki damskie oraz męskie.

Black Friday w Apart potrwa do poniedziałku 2 grudnia.

Tańsza biżuteria na Black Friday w salonach Pandora

Promocja Pandory zaczęła się już w środę 27 listopada o 18:00, a użytkownicy aplikacji mogli z niej skorzystać już o 15:00. Przecena dotyczy wszystkich produktów w ofercie salonów Pandora i wynosi 20 proc. Ze zniżek można korzystać przez cały weekend, a także w poniedziałek do północy.

Black Friday w YES płynnie przeszedł w promocję świąteczną

W Black Friday w YES biżuteria była tańsza o 20 proc.. Była, bo sieć zorganizowała i zakończyła wyprzedaż jeszcze przed końcem oficjalnym Czarnym Piątkiem, 26 listopada. Jednak nic straconego, ponieważ obowiązuje już świąteczna wyprzedaż, dzięki której z użyciem kodu GwiazdkaYES otrzymacie 20 proc. zniżki na drugą i każdą kolejną sztukę biżuterii z flagowych kolekcji. Dodatkowo w zakładce "Świąteczne Ceny" znajdują się rabaty sięgające nawet 50 proc., a do końca roku YES wysyła zakupione przedmioty za darmo. 

Więcej o: