Carrefour otwiera w pełni samoobsługowy sklep czynny 24 godziny na dobę

Samoobsługowy Carrefour powstał w Warszawie na Białołęce w odpowiedzi na oczekiwania klientów. Będzie otwarty przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu.

Samoobsługowy Carrefour znajduje się przy ul. Światowida 18 na Białołęce. Francuska sieć będzie zdecydowała się na otworzenie sklepu w takim formacie w odpowiedzi na potrzeby klientów, którzy poszukują artykułów pierwszej potrzeby. Jeśli kilkumiesięczne testy zakończą się sukcesem, więcej sklepów tego typu pojawi się na polskim rynku.

Zobacz wideo

Samoobsługowy Carrefour na Białołęce. Jak będziemy mogli w nim zrobić zakupy?

Sklep będzie otwarty przez 24 godzin na dobę, 7 dni w tygodniu, a oferta skierowana jest do klientów typu convenience. Dostępne w nim będą przede wszystkim przekąski, kanapki, napoje, ale także świeże produkty spożywcze. Ponadto w sklepie znajduje się automat do kawy. To, co wyróżnia sklep na tle innych tego typu, to fakt, że jest on w pełni samoobsługowy. 

>>> Dowiedz się więcej: Dyskonty idą w kasy samoobsługowe. Biedronka stawia je w kolejnych sklepach. Lidl rozpoczyna testy

Płatność dokonujemy za pomocą panelu dotykowego. Płatność możliwa jest jedynie za pomocą karty bądź aplikacji BLIK. Odbiór produktów odbywa się w maszynach vendingowych, w których znajdują się poszczególne produkty. Sprzęt przystosowany jest do różnych właściwości artykułów spożywczych np. jajek. W przypadku problemów z obsługą istnieje możliwość skontaktowania się z infolinią.

Carrefour z nowatorską taktyką. Sieć otwiera także sklepy typu bio 

Samoobsługowy sklep to nie pierwszy nowatorski ruch, na który zdecydowała się francuska sieć. Ostatnio w Warszawie powstał Carrefour Bio, w którym oferowana jest zdrowa żywność. To część strategii firmy, która w ten sposób zamierza dotrzeć do jak największej grupy potencjalnych odbiorców. - Od kilku lat intensywnie wdrażamy naszą strategię, by zapewnić klientom możliwość dokonywania zakupów w preferowany sposób oraz doświadczenia zakupowe na najwyższym poziomie. [...] Sklep Carrefour Express samoobsługowy jest już trzecim nowym formatem uruchomionym w tym roku w Polsce, po Carrefour BIO oraz Supeco - powiedział Christophe Rabatel, prezes Carrefour Polska

Więcej o: