Carrefour otwiera w pełni samoobsługowy sklep czynny 24 godziny na dobę

Samoobsługowy Carrefour powstał w Warszawie na Białołęce w odpowiedzi na oczekiwania klientów. Będzie otwarty przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu.

Samoobsługowy Carrefour znajduje się przy ul. Światowida 18 na Białołęce. Francuska sieć będzie zdecydowała się na otworzenie sklepu w takim formacie w odpowiedzi na potrzeby klientów, którzy poszukują artykułów pierwszej potrzeby. Jeśli kilkumiesięczne testy zakończą się sukcesem, więcej sklepów tego typu pojawi się na polskim rynku.

Zobacz wideo

Samoobsługowy Carrefour na Białołęce. Jak będziemy mogli w nim zrobić zakupy?

Sklep będzie otwarty przez 24 godzin na dobę, 7 dni w tygodniu, a oferta skierowana jest do klientów typu convenience. Dostępne w nim będą przede wszystkim przekąski, kanapki, napoje, ale także świeże produkty spożywcze. Ponadto w sklepie znajduje się automat do kawy. To, co wyróżnia sklep na tle innych tego typu, to fakt, że jest on w pełni samoobsługowy. 

>>> Dowiedz się więcej: Dyskonty idą w kasy samoobsługowe. Biedronka stawia je w kolejnych sklepach. Lidl rozpoczyna testy

Płatność dokonujemy za pomocą panelu dotykowego. Płatność możliwa jest jedynie za pomocą karty bądź aplikacji BLIK. Odbiór produktów odbywa się w maszynach vendingowych, w których znajdują się poszczególne produkty. Sprzęt przystosowany jest do różnych właściwości artykułów spożywczych np. jajek. W przypadku problemów z obsługą istnieje możliwość skontaktowania się z infolinią.

Carrefour z nowatorską taktyką. Sieć otwiera także sklepy typu bio 

Samoobsługowy sklep to nie pierwszy nowatorski ruch, na który zdecydowała się francuska sieć. Ostatnio w Warszawie powstał Carrefour Bio, w którym oferowana jest zdrowa żywność. To część strategii firmy, która w ten sposób zamierza dotrzeć do jak największej grupy potencjalnych odbiorców. - Od kilku lat intensywnie wdrażamy naszą strategię, by zapewnić klientom możliwość dokonywania zakupów w preferowany sposób oraz doświadczenia zakupowe na najwyższym poziomie. [...] Sklep Carrefour Express samoobsługowy jest już trzecim nowym formatem uruchomionym w tym roku w Polsce, po Carrefour BIO oraz Supeco - powiedział Christophe Rabatel, prezes Carrefour Polska

Więcej o:
Komentarze (22)
Carrefour otwiera w pełni samoobsługowy sklep czynny 24 godziny na dobę
Zaloguj się
 • Dariusz Nowak

  Oceniono 23 razy 15

  I co nie chcecie handlu w niedzielę? okej zrobimy sklepy samoobsługowe i ludzie nie będą mieli pracy. Tak chcieli pis i kościół?

 • motor2524

  Oceniono 12 razy 8

  A biedni pracownicy handlu beda mieli odpoczynek na bezrobociu. Brawo pis

 • jacques_lacan

  Oceniono 8 razy 6

  Czyli kiosk z automatami? Wow...

 • aronia0

  Oceniono 5 razy 5

  No i super... Ciekawe, co na to niejaki Bujara czy Fujara z solidarnosci, glowny oredownik zakazu handlu w niedziele?

 • wiceherszt

  Oceniono 9 razy 5

  Powstawanie takich punktów sprzedaży niczego nie zmieni, może poza faktem, że wytną resztkę niesieciowych "sklepów osiedlowych". Ogólnie zakaz handlu w niedziele nie jest wrzodem na tyłku z powodu niemożności zaopatrzenia się w produkty spożywcze, bo takie rzeczy często załatwia się w pobliskiej Żabce nawet w dni, kiedy handel jest możliwy.

  Prawdziwym upierdem jest za to niemożność nabycia rzeczy, których żadna samoobsługa nie zapewni i zapewniać nie będzie. Coś, co trzeba przedtem przymierzyć albo na przykład obejrzeć a w tygodniu nie ma czasu, żeby za tym łazić. Albo artykuły z asortymentu jakiegoś Obi czy innego Leroy Merlin.

  Niestety cały ten bzdurny zakaz trzeba będzie po prostu przeczekać. Wiecznie trwał nie będzie, bo raz że Kościół w końcu się zorientuje, że niemożność pójścia w niedzielę do OBI wcale nie spowoduje wzrostu zysków z tacy, dwa, obecni rządzący wiecznie rządzić nie będą, bo już teraz ulegają erozji. Jakieś afery, jakieś Banasie, wystarczy że siądzie jeszcze koniunktura a prezes zachoruje i po nich. Dlatego należy uzbroić się w cierpliwość. Im dłużej potrwa, z tym większym hukiem padnie.

 • romantic3

  Oceniono 6 razy 4

  Przez PIS pracownicy ze sklepów sieciowych wylądują szybciej na bezrobociu. Gdyby nie niehandlowe niedziele, nastąpiłoby to zapewne wiele lat później. Maszyny są tańsze w utrzymaniu od pracowników i pracują 24/7.

 • zanimmnieznowzbanuja

  Oceniono 7 razy 3

  Zadam wolnych niedziel dla kas samoobslugowych i automatow................

 • ryjaroslawa

  Oceniono 2 razy 2

  A ja się zastanawiam na ciul-kałuża carrefouru temu dostęp do mojej lokalizacji przy scan&go?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX