Klopsiki bez wychodzenia z domu. Ikea otwiera lokal z posiłkami na wynos w dostawie

Ikea otwiera samodzielny lokal gastronomiczny w Warszawie. Będzie można w nim zamówić słynne dania na wynos, a za dostawę odpowiada serwis Pyszne.pl.

Ikea otworzyła restaurację, która jest samodzielnym lokalem i działa w sposób niezależny od sklepów sieci. Zlokalizowano ją w kompleksie biurowym Adgar Plaza przy ul. Postępu 17 A w Warszawie. Za dostawę i obsługę zamówień odpowiada Pyszne.pl.

Lokal zajmuje powierzchnię 151 mkw i serwuje dania doskonale znane z weekendowych (i nie tylko) wycieczek po meble. Zamówić będzie można więc m.in. filet z łososia, de volaille, sałatkę z krewetkami czy słynne klopsiki – w wersji mięsnej i wegańskiej.

Chcemy, aby nasi klienci mieli możliwość wyboru różnych sposobów na robienie zakupów również, jeżeli chodzi o naszą ofertę gastronomiczną. Dlatego biorąc pod uwagę ich oczekiwania, nieustannie pracujemy nad nowymi rozwiązaniami i pomysłami

– mówiła portalowi dlahandlu.pl Oriana Pajewska z Ikea Retail w Polsce.

Ikea na wynos jest na razie w fazie testów

Restauracja Ikei został otwarta na próbę. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, to lokal zostanie w tym miejscu na dłużej, a sieć zapewne zdecyduje się na otwarcie kolejnych placówek. Na testy Ikea wybrała doskonałe miejsce. W okolicy są liczne biurowce, a pracujące w nich osoby zamawiają często jedzenie na wynos. Oferta Ikei może być jedną z częściej wybieranych opcji, ponieważ to dość zdrowe, smaczne i uniwersalne posiłki. Sukces wydaje się więc niemal pewny, ale decyzje o rozszerzeniu działalności podjęte zostaną dopiero po zebraniu odpowiednich danych.

Zobacz wideo
Więcej o: