Biedronka z poświąteczną wyprzedażą. Kup 2 produkty z oferty - drugi odbierz gratis. Promocja do 4 stycznia

Biedronka zdecydowała się wprowadzić poświąteczne promocje. Sklep oferuje 100 proc. rabatu na drugi produkt, jeśli będzie on pochodzić ze specjalnej oferty. Za darmo będziemy mogli otrzymać sprzęt AGD, elektronikę czy tekstylia.
Zobacz wideo

Promocje po świętach Bożego Narodzenia można już uznać za swoistą tradycję. Wiele sklepów decyduje się na czyszczenie magazynów, obniżając ceny produktów nawet o kilkadziesiąt procent. W tym okresie promocje nie są być może tak znaczące, jak podczas Black Friday, ale sklepy oferują wiele produktów w atrakcyjnych cenach. W Biedronce wyprzedaż rozpoczęła się w piątek 27 grudnia i potrwa aż do 4 stycznia 2020 roku. 

Biedronka oferuje 100 proc. rabatu na drugi produkt

Tegoroczna poświąteczna wyprzedaż reklamowana jest pod hasłem "Wielka Wyprzedaż - 100 proc. rabatu na drugi produkt". Polega ona na tym, że przy zakupie produktów objętych promocją, tańszy z nich oferowany jest ze 100 proc. zniżką, czyli za darmo. Należy jednak pamiętać, że maksymalna wysokość rabatu może wynieść 150 zł. Promocje są dostępne we wszystkich sklepach Biedronka poza outletami oraz towarotekami. 

Promocja potrwa do 4 stycznia 2020 r. bądź wyczerpania zapasów. Sieć zaznacza w specjalnym komunikacie, że asortyment może się różnić w zależności od sklepów. Ponadto promocje nie dotyczą m.in. książek, produktów Gatta, Carla Bonetti, Carlo Massimo, fajerwerków oraz maskotek i książek Gang Słodziaków. Na stronie sklepu znajdziemy pełen regulamin promocji. 

Wielka wyprzedaż w BiedronceWielka wyprzedaż w Biedronce Biedronka

Polacy chętnie korzystają z promocji po Bożym Narodzeniu 

Jak wynika z badania Santander Consumer Bank zaprezentowanego przez Buisness Insider, aż co trzeci Polak ruszy na poświąteczne wyprzedaże. Najczęściej będziemy szukać przecenionej odzieży, obuwia oraz sprzętu RTV AGD. Zgodnie z tradycją promocje rozpoczęły się 27 grudnia, dlatego też w najbliższych dniach powinniśmy spodziewać się kolejnych informacji o atrakcyjnych promocjach. 

Więcej o: