Komentarze (77)
Biała lista podatników VAT paraliżuje firmy. "Nie chcą ryzykować sporu z fiskusem"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • fafik.laciaty

  0

  Ilu urzędników skarbówki choć przez 30 sekund prowadziło własny biznes?
  No właśnie.
  Ludzie, którzy nie mają zielonego pojęcia o robieniu interesów wymyślają coraz to głupsze przepisy.
  Zasada powinna być taka - pracownikiem fiskusa, albo ministrem finansów może być tylko ten, kto przez 5 lat prowadził własny biznes.

 • mar.ooo

  0

  Jest juz technologia nawet w archaicznych bankach, ktora sama sprawdza takie konto przy przelewie i go wysyla lub daje alert ze nie przejdzie, tylko ze każą mi za to placic 50zl miesiecznie i co najlepsze w repolonizowanym Pekao.

  Czemu panstwo nie sfinansuje takiego czegos wlaczajac automatycznie usluge na wszystkich kontach firmowych? Lepiej przerzucic odpowiedzialnosc na pracodawcow i ich pracownikow.

 • tomek74mm

  Oceniono 4 razy 0

  no to teraz - wszyscy co mają nieczynne lub idące na pół gwizdka spółki, mogą sprzedawać firmy za sporą kasę

 • xynat

  Oceniono 9 razy -1

  Prowadzę biuro rachunkowe i w ostatnim czasie rejestrowałem jako VAT-owców kilku moich klientów. Już po kilku dniach figurowali oni jako VAT-owcy. Więc nie wiem skąd te wyliczenia, że niby trwa to pół roku. Może w rzadkich, skrajnych przypadkach tak się zdarza ale nie straszcie ludzi sugerując, że to norma.

 • mir-4

  Oceniono 10 razy -4

  US powinien otworzyć samemu działaność gospodarczą i zatrudniać tych oszustów przedsiębiorców. Po co ograniczać się do durnych podatków skoro miałby i zyski

 • strzykwa5

  Oceniono 25 razy -17

  Każde działanie w kierunku tropienia oszustów trzeba pochwalić. Karuzela VAT powinna zniknąć. Za dużo jest wokół nas ludzi bardzo bogatych nie wiadomo w jaki sposób.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX