Nietypowa oferta pracy. Orlen szuka członka zarządu i marketingowca w jednej osobie

Płocka spółka paliwowa PKN Orlen szuka pracownika w internecie. Osobliwego pracownika, warto dodać. Potrzebny jest członek zarządu, który jednocześnie pełniłby rolę specjalisty ds. komunikacji i marketingu w jednej z głównych firm petrochemicznych w Europie środkowo-wschodniej.

Obecnie w zarządzie PKN Orlen zasiada sześć osób z Danielem Obajtkiem na czele jako prezesem. Dotychczas nadzorowaniem działalności marketingowej zajmowała Patrycja Klarecka - wymieniana wśród członków zarządu ekonomistka. Teraz polska spółka chce powiększyć zarząd o PR-owca, który - jak podał Orlen - "posiada doświadczenie w zakresie komunikacji i marketingu".

Rada Nadzorcza Spółki PKN Orlen SA z siedzibą w Płocku rozpoczyna postępowanie kwalifikacyjne na stanowisko: Członka Zarządu ds. Komunikacji i Marketingu w PKN Orlen SA

- podała spółka w internetowej ofercie.

Członek zarządu do zadań specjalnych

Wśród innych wymagań Orlen wymienia także: wykształcenie wyższe, co najmniej 5-letnie doświadczenie zawodowe w postaci pracy lub prowadzenia własnej działalności, nie mniej niż 3-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym lub samodzielnym, wiedzę na temat Orlenu i branży, w której działa, znajomość języka angielskiego, umiejętności organizatorskie oraz - co ważne - brak zakazu zajmowania stanowiska członka organu zarządzającego w spółkach handlowych. Co więcej? Kandydaci powinni znać się na zasadach funkcjonowania spółek prawa handlowego, czy zasad wynagradzania w spółkach z udziałem Skarbu Państwa. Szczegóły dot. wynagrodzenia na powyższym stanowisku nie są bliżej znane.

>>> Akcyza na hybrydy o połowę niższa od 1 stycznia 2020. Sprawdzamy, które samochody i o ile stanieją?

Zobacz wideo

Grupa PKN Orlen zarządza sześcioma rafineriami w Polsce, Czechach i na Litwie, prowadzi też działalność wydobywczą w Polsce i w Kanadzie. Jej skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 109,7 mld zł w 2018 r. Spółka jest notowana na GPW od 1999 r.

Więcej o:
Komentarze (53)
Nietypowa oferta pracy. Orlen szuka członka zarządu i marketingowca w jednej osobie
Zaloguj się
 • ps11111ps

  Oceniono 23 razy 21

  Moja pierwsza myśl: Suski
  Druga: Banaś
  Trzecia: A możę jakiś kumpel z pięknych starych czasów gdy
  Obajtek był burmistrzem Pcimia. Jarosław Szlachetka? Takie ma piękne nazwisko. A imię jeszcze piękniejsze. Nadałby się

 • threemen

  Oceniono 18 razy 16

  Zabrakło kolesiów z PiSu? Niemożliwe. A może Tymek Szydło bezrobotny teraz.

 • krynolinka

  Oceniono 15 razy 13

  Stasiu Pięta mi zniknął. Może ta oferta to pod niego? Już kiedyś próbował Izę zatrudnić w płockim Orlenie.

 • zgred151

  Oceniono 8 razy 8

  Misiewicz jest gotowy do pracy na takim stanowisku . Przecież szkolił sie u Antosia

 • piskizmiski

  Oceniono 9 razy 7

  Do zarządu takiej spółki z 5-letnim doświadczeniem zawodowym?! To na specjalistę za mało. Zapewne na kierownika zmiany w supermarketach są wyższe wymagania. Pseudowymagania pod kogoś konkretnego, znowu odnajdzie się tam jakiś Andruszkiewicz albo inny chłopiec co to wiele zrobi przełożonemu ;)

 • gromek1

  Oceniono 9 razy 7

  Podobno jakiś młody ksiądz zrezygnował z kapłąństwa i jest do wzięcia.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX