Zuzanna Falzmann z TVP do PKN Orlen? To może być wielki zwrot w karierze gwiazdy "Panoramy"

Zuzanna Falzmann, wieloletnia korespondentka telewizyjna, ma przejść z TVP do koncernu Orlen - ustaliły nieoficjalnie dwa serwisy branżowe.

>>> Zobacz także: Radosław Sikorski wyjaśnia, dlaczego TVP może przyczynić się do opuszczenia UE przez Polskę

Zobacz wideo

Zuzanna Falzmann, która przez kilkanaście lat była polską korespondentką w Waszyngtonie, a od 2016 roku pracowała dla TVP, żegna się z mediami, ale wita z państwowymi spółkami - wynika z nieoficjalnych ustaleń serwisu Press i Wirtualnych Mediów.

Zuzanna Falzmann przejdzie do Orlenu? Spółka nie komentuje

Dziennikarka ma przejść z Telewizji Polskiej do koncernu Orlen. Oba portale informujące o sprawie nie otrzymały komentarza ani od samej zainteresowanej, ani od paliwowego giganta.

Falzmann przed podjęciem współpracy z telewizją publiczną przez osiem lat była korespondentką Telewizji Polsat, kierowała biurem tej stacji w Waszyngtonie. Pracowała także dla TVN, Nasza TV i TV4. Do Polski wróciła po 11 latach spędzonych w USA.

Przez ostatnich kilka miesięcy widzowie TVP mogli oglądać ją w "Panoramie", którą prowadziła od listopada 2019 roku. Wcześniejsze nieoficjalne doniesienia mówiły o tym, że ma poprowadzić "Wiadomości", do czego ostatecznie nie doszło.

Zuzanna  Falzmann żegna się z pracą w mediach

O rozstaniu z mediami dziennikarka poinformowała oficjalnie na Twitterze. - Po 22 latach pracy w telewizji podjęłam decyzję, że czas na nowy rozdział w życiu zawodowym - napisała. Zapewniła jednocześnie, że jeszcze się z nią spotkamy.

W pamięci widzów dziennikarka zapadła niedawno dzięki relacji z zeszłorocznej gali Oscarów. W "Wiadomościach" pojawił się wówczas materiał o tym, jak wyglądała. "Według Reutersa Zuzanna Falzmann to "cudowna kobieta na czerwonym dywanie". Zagraniczne media to naszą dziennikarkę wyłowiły z tłumu gwiazd i to ją wypytywano o zachwycające kreacje - podawał główny dziennik telewizyjny TVP.

Czytaj też: Gigantyczne imperium Sasina. Będzie kontrolował 200 spółek. Ale nie TVP. Jest projekt przepisów

Nasza redakcja wysłała prośbę o komentarz do medialnych doniesień do spółki Orlen. Tekst zostanie zaktualizowany.

Więcej o:
Komentarze (74)
Zuzanna Falzmann z TVP do PKN Orlen? To może być wielki zwrot w karierze gwiazdy "Panoramy"
Zaloguj się
 • tacx

  Oceniono 47 razy 43

  Pamiętacie jaka byla afera gdy szef PR od Tuska chciał przejść do Orlenu na stołek szefa PR? Pisowcy zrobili taką jatkę że facet zrezygnował. Teraz dziennikarka rezimowej TVP idzie do Orlen i... I nic. To państwo to juz jeden wielki chlew i nic więcej

 • antypiss

  Oceniono 28 razy 26

  Orlen zaczyna powoli przypominać wielką jadłodalnię dla ludzi z "dobrej zmiany". Problem polega na tym, że to nie z prezes stawia te obiady.

 • baby1

  Oceniono 14 razy 14

  I tak się robi karierę w Polsce. Specjalistka od wszystkiego, jak te primadonny z NBP.

 • true_lysander

  Oceniono 14 razy 12

  Będzie piękną dwórką Obajtka.

 • entropianacodzien

  Oceniono 14 razy 12

  Koryto dla swoich zawsze gotowe

 • kazek100

  Oceniono 10 razy 10

  I już wiecie, dlaczego niektórzy nie mają żadnych oporów, by zeszmacić się mediach pisowskich? Bo potem jest tłusta nagroda, czyli praca w Orlenie albo innej państwowej spółce, gdzie nic nie musisz umieć, utrzymuje cię tak naprawdę podatnik i pracownicy niższego szczebla, a wynagrodzenie idzie w dziesiątki tysięcy złotych.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX