Komentarze (264)
Abonament RTV 2020. Kontrolerzy mogą zapukać do każdego. Jakie grożą kary? Ile wynosi abonament?
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • jednooki.pirat

  Oceniono 15 razy 15

  Abonament to się płaci za coś na co się zapisujesz. Ja się na RTV nie zapisuje, więc dziękuje bardzo. Albo to nazywacie podatkiem i wtedy trzeba płacić, albo abonamentem i wtedy niech płaci tylko ten kto korzysta. Możecie sobie zakodować te kanały i sprzedawać dekodery.

 • jurand48

  Oceniono 16 razy 14

  Zakodujcie swoje programy i wasi Wielbiciele przyniosą abonament w zębach.....ogladaloność szczujni Kurskiego będzie jak na dłoni widoczna w bilansie i nie trzeba będzie robić żadnych badań

 • aldealmi

  Oceniono 15 razy 13

  Zapukać mogą. I w zasadzie tyle co mogą...

 • nieprawomyslny

  Oceniono 13 razy 13

  W sumie to szkoda tych kontrolerów KRRiTV, bo gębie może taki dostać, pies go pogryzie, zero szacunku, no gorzej niż kanar w autobusie:)

 • asr1

  Oceniono 13 razy 13

  zakodować ten ściek i ci co kochają kapać się w rynsztoku niech odbiorą dekodery płacą i oglądają do woli !!! i nie ważne czy rządzi platforma czy pislam .

 • ja_dular

  Oceniono 14 razy 12

  pie....ol się Ku...ki!

 • the.witcher

  Oceniono 12 razy 12

  od lat nie otwieram nikomu kto do mnie puka. jeśli nie zaprosiłem cię do mojego domu to wy.... :)

 • konrad8125

  Oceniono 10 razy 10

  czyli teraz 99% osób ma telefon komórkowy-smartfon.. ,który ma funkcje radia, więc Ci ludzie też mają płacić, albo 99% ludzi mających samochód ma radio w aucie.............. i tez muszą płacić... stuknijcie się w łeb..złodziejskie nasienia............ większośc ludzi ma telewizje kablową w mieście.. za którą płacą ( i to nie mało) więc ...........maja płacić podwójnie za to samo... niech ta banda pasożytów zrozumie że większość ludzi nie ogląda syfu typu tvp..itd

 • do100jnik

  Oceniono 12 razy 10

  kontroler może zapukać, najlepiej jak zapuka sobie w łeb przy drzwiach powieszę stosowny młoterczek, a do domu nie wejdzie

 • antymoher64

  Oceniono 12 razy 10

  Zapukać mogą, tylko kto ich ku... wpuści ?

 • zawsze.sloneczkoo

  Oceniono 10 razy 10

  Publiczna radiofonia i telewizja realizuje misję publiczną, oferując, na zasadach określonych w ustawie, całemu społeczeństwu i poszczególnym jego częściom, zróżnicowane programy i inne usługi w zakresie informacji, publicystyki, kultury, rozrywki, edukacji i sportu, cechujące się PLURALIZMEM, BEZSTRONNOŚCIĄ, WYWAŻENIEM i NIEZALEŻNOŚCIĄ oraz innowacyjnością, WYSOKĄ JAKOŚCIĄ i integralnością przekazu.
  ... dziwnie by było płacić na coś co nie jest realizowane!!!!!!

 • heraldek

  Oceniono 10 razy 10

  Niech sprobuja zapukac.... ksiedza po koledzie tez przepedzilem to i z nimi sobie poradze...

 • true_lysander

  Oceniono 10 razy 10

  Pracownik reżimowej telewizji partyjnej nie ma wstępu do mojego domu.

 • rave8

  Oceniono 12 razy 10

  1. Nie siejcie propagandy
  2. Każdy odbiornik można wyrejestrować w dowolnej placówce Poczty Polskiej bez podania przyczyny. Druki gotowe są na poczcie. Trwa to 5-7minut, nie licząc kolejki na poczcie :-)
  3. Nikt nie musi wpuszczać kontrolera do mieszkania. Nie ma takiego przymusu. Nawet nie musimy z nim rozmawiać. Generalnie chcącemu nie dzieje się krzywda i to na własną odpowiedzialność wpuszczamy złodziei tudzież kontrolerów i obcych ludzi do domu.
  4. Moja mama kiedyś miała taką "kontrolę". Oczywiście nie wpuściła dziada. Skończyło się tym , że wraz z sąsiadami zadzwonili na policję , że jakiś podejrzany typ się kręci po osiedlu i sprawdza czy ktoś jest w mieszkaniach. Policja przyjechała i spisywali go przez dobra godzinę. Sąsiadki ponadto złożyły skargę, ze je stalkuje i nęka. Typ więcej się nie pojawił.

 • wookiee.chewbacca

  Oceniono 10 razy 10

  Opłacanie abonamentu RTV jest równoznaczne z wspieraniem PiŚdzielskiego reżimu kłamców i gangsterów dążących do zniewolenia obywateli. Ja kocham wolną Polskę, dlatego nie płacę abonamentu.

 • nessuno

  Oceniono 12 razy 10

  Hehe, do mnie już w zeszłym roku taki faflun zapukał, odprawiłem paprocha w krótkich żołnierskich słowach.
  Pamiętajmy, nie mamy obowiązku wpuścić takiego.

 • felicjan.dulski

  Oceniono 9 razy 9

  Dla wszystkich miotających się:
  ABONAMENT PŁACI SIĘ ZA POSIADANIE ZAREJESTROWANEGO ODBIORNIKA!
  Ten odbiornik nie musi być nawet sprawny ani podłączony do prądu i anteny.
  Programów TVPiS też nie trzeba oglądać. Można nawet innych też nie oglądać.
  Wystarczy, że jest odbiornik.
  Za to trzeba płacić.

  (Ja telewizor wyrejestrowałem, mam komputer, tablet, smartfon...
  Obawiam się tylko, że władza może uznać te urządzenia za odbiorniki telewizyjne lub radiowe. Na dobrą sprawę, to rzadko który telefon nie ma dziś radia.
  O radiu w aucie już zmilczę)
  Taka Wolska!

 • kisssmyass

  Oceniono 9 razy 9

  niech sobie pukają do us ranej śmierci, najlepiej we własne zakute pały. Ja natomiast drzwi nie otworzę bo będę zajęty oglądaniem TV.

 • kaczepieczone

  Oceniono 9 razy 9

  Obecnie nie mamy telewizji publicznej tylko telewizję partyjną, prezentującą jedynie słuszną drogę rozwoju. TVPiS służy wyłącznie do realizowania celów propagandowych i nieustającej kampanii wyborczej. Poziom zwyrodnienia, manipulacji i prania ciemniakom mózgów przekroczył standardy wytyczone przez Goebbelsa . Bezczelnością jest żądanie opłat od ludzi światłych jakichkolwiek opłat za nieoglądanie tego bagna. Precz z TVPiS.

 • js08836

  Oceniono 9 razy 9

  No to jak to jest z jednej strony nakazują płacić abonament, a z drugiej rząd dotuje kwotą prawie 2 mld. złotych. Czyli, że podatnik ma płacić dwa razy !!!! To złodziejstw zgodne z prawem PiS.

 • fruqo3

  Oceniono 8 razy 8

  Kontroler zapuka do moich drzwi i zanim się przedstawi dostanie gazem w ryj. I jeszcze odpowie przed sądem za naruszenie miru domowego :)

 • personifikacjaa

  Oceniono 8 razy 8

  zapukać to sobie mogą...zębami w parapet...
  A ja nie mam obowiazku ich wpuszczać

 • syriusz.wila

  Oceniono 8 razy 8

  sprawdzcie kim są ukarani, moim zdaniem to specjalnie wyselekcjonowana grupa gorszego sortu, swoich nie karają

 • manaf

  Oceniono 7 razy 7

  Nie chce prądu to nie podpisuję umowy i nie płacę, tak samo z gazem i innymi usługami. Nie chcę TV publicznej to także nie powinienem płacić. Proszę mi ją wyłączyć i tyle. Dlaczego mam płacić haracz że teoretycznie mogę oglądać? Przy jednym dziecku nie dostanę 3x 500+ choć teoretycznie mógłbym jeszcze 2 zrobić. Niech płacą Ci co oglądają. Chce Canal+ to wykupuje pakiet. Nie chce TVPiS to nie wykupuje. To takie proste.

 • spyderman2

  Oceniono 7 razy 7

  Polacy mają patrzeć na dude jak drze morde i jeszcze za to płacić???

 • grzesiek421

  Oceniono 9 razy 7

  pracownik poczty nie jest urzędnikiem, ponieważ PP jest spółką działającą na zasadzie prawa handlowego.
  Państwo nie może zlecać kontroli, pobierania obowiązkowych danin i podatków oraz karać administracyjnie innym instytucjom niż Urzędy państwowe. Abonament pobiera się na podstawie umowy abonenckiej, jeżeli jest obowiązkowy dla wszystkich - nie jest abonamentem!!! Prawo jest durne, przestarzałe a posłowie nic z tym nie robią... Nie mają kiedy bo się żrą między sobą. Za nasze pieniądze!!!

 • janusz.z.bazin

  Oceniono 7 razy 7

  Żadnych kontroli i kar nie będzie. Po co, skoro można dać 2 mld na misje i wszystko jest ok.
  Suweren by się zdenerwował na dobrą zmianę, a tak nie jego, więc można rozdawać.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX