Park of Poland kusi, choć wcale nie musi. Jest darmowy transport z Warszawy i Żyrardowa

Park of Poland na brak klientów narzekać nie może, ale i tak zachęca ich do przyjazdu do aquaparku. Okazuje się, że do przyszłego weekendu autobus kursujący ze stolicy do Suntago Wodny Świat będzie darmowy. Dowiedzieliśmy się, ile będzie kosztował po zakończeniu promocji.

Osoby, które nie mają własnego samochodu, mogą być trochę zawiedzione lokalizacją Park of Poland. Obiekt wybudowano w szczerym polu aż 55 km od Warszawy. Precyzyjniej, znajduje się we wsi Wręcza pod Mszczonowem, pomiędzy trasą S8 i autostradą A2. O ile zatem dojazd własnym autem nie stanowi problemu, o tyle komunikacją podmiejską na miejsce się nie dostaniemy. Dlatego też inwestorzy parku zadbali o otwarcie własnej linii autobusowej.

>>> Byliśmy w największym krytym parku wodnym w Europie. Wszędzie palmy, temperatura 32 stopnie Celsjusza:

Zobacz wideo

Darmowy transport z Warszawy do Suntago

O tym, że linia zostanie uruchomiona, wiedzieliśmy jeszcze przed otwarciem. Co więcej, pierwszego dnia funkcjonowania parku miała być ona zupełnie darmowa. Dopiero od piątku pobierane miały być opłaty. Park of Poland wydłużył jednak promocję na otwarcie, o czym możemy przekonać się na stronie internetowej obiektu.

Autokar z Warszawy ma być bezpłatny do 28 lutego. Promocja została więc znacząco wydłużona, a to o tyle ciekawe, że Park of Poland o zachęcanie klientów martwić się nie musi. Na pierwsze cztery dni działania aquaparku wszystkie bilety wykupiono online z wyprzedzeniem.

Co ciekawe, choć Park of Poland nigdzie o tym nie informuje, darmowy jest również autobus spod stacji kolejowej w Żyrardowie (też do 28 lutego).

Autobus Suntago za darmoAutobus Suntago za darmo fot. screen ze strony Park of Poland

Oczywiście darmowy przejazd jest dostępny wyłącznie dla klientów Suntago Wodny Świat. Przed rezerwacją miejsca w autobusie trzeba kupić bilet do samego parku wodnego (przez internet), a jego numer trzeba podać przy rezerwacji przejazdu. Szkoda tylko, że można to zrobić wyłącznie drogą telefoniczną. Trochę dziwne, zważywszy, że same wejściówki do Suntago trzeba kupić online.

Znamy ceny biletów autobusowych i rozkład

Autobus stratuje z centrum Warszawy (parking przy Alejach Jerozolimskich 56) i nie zatrzymuje się w drodze do Suntago. Czas przejazdu to od ok. 40 min do godziny. Linia kursuje przez cały tydzień co 15 min rano i co pół godziny wieczorem. Dokładny rozkład jazdy można sprawdzić w tym miejscu.

Park of Poland na razie nie informuje klientów o cenach biletów, które będą obowiązywały od 29 lutego, gdy autobus będzie już płatny. Udało nam się jednak ustalić, że przejazd w obie strony będzie kosztował 25 zł od osoby. W przypadku autobusu startującego spod stacji kolejowej w Żyrardowie cena ma wynosić 10 zł w dwie strony.

Więcej o:
Komentarze (56)
Park of Poland kusi, choć wcale nie musi. Jest darmowy transport z Warszawy i Żyrardowa
Zaloguj się
 • pab13

  Oceniono 8 razy 6

  Kiedy w moim rodzinnym Poznaniu, praktycznie tuż pod nosem, wybudowano wreszcie Termy Maltańskie, powiedziałam że pójdę tam najwcześniej rok po otwarciu, jak cała hołota wyjdzie z szoku : )
  Co za przyjemność pluskać się, gdy wokół tłumy ; )

 • cmok_wawelski

  Oceniono 5 razy 5

  Wskrzeszenie polskiej tradycji jeżdzenia 'do wód'.

 • cmok_wawelski

  Oceniono 4 razy 4

  Z czasem. kiedy sie znudzi trzeba bedzie uatrakcyjnic nie tylko darmowym autobusem.
  N.p.
  Oryginalny chrzest to nie polewanie ociupinka wody a zanurzanie w falach.
  Inna biblijna tradycja wodna to przemarsz przez Morze Czerwone.
  Albo chodzenie magika po falach czy cudowne rozmnozenie wina i ryb.

 • cmok_wawelski

  Oceniono 4 razy 4

  Arabowie moga miec stok i wyciag narciarki pod szklem to Katolicy moga palmy i wielblady. Oliwa sprawiedliwa.

 • krzysztof_ptk

  Oceniono 3 razy 3

  Prezes znowu ma szczęście, nie tylko ma darmowy szpital to jeszcze
  za darmo może pojechać do sauny. Ci warszawiacy...

 • o_kulson_nac

  Oceniono 6 razy 2

  Dwa artykuły sponsorowane w wersji "T. Machała" a opomiędzy nimi "apokalipsa klimatyczna". Otóż będziecie jej współwinni z zachłanności.

 • coleslaw77

  Oceniono 6 razy 2

  Największą reklamą niech będzie to, że usunęli komentarze w google, bo były nieprzychylne. Ogólnie park niedopracowany, dużo zjeżdżalni nieczynnych, kiepska organizacja, która stwarza zagrożenie dla dzieci.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX