Klienci rzucili się na darmowe wiaderka. Nagranie z otwarcia nowego sklepu we Włocławku

W środę 26 lutego odbyło się oficjalne otwarcie sklepu sieci Castorama we Włocławku. Z tej okazji przygotowano wiele akcji promocyjnych. Jedną z nich było rozdawanie darmowych wiader. Produkt cieszył się sporą popularnością - klienci rzucili się na nie, wynosząc po kilkanaście sztuk.

Nowo powstały sklep znajduje się przy ul. Kapitulnej we Włocławku. Mieszkańcy miasta długo oczekiwali na jego otwarcie, gdyż budowa sklepu rozpoczęła się w drugiej połowie 2018 roku. Uroczyste otwarcie ostatecznie odbyło się w środę 26 lutego w godzinach porannych. 

Znana sieć przygotowała promocje na otwarcie sklepu. Klienci rzucili się na darmowe wiadra 

Na inauguracji sklepu pojawiły się tłumy klientów. Castorama przygotowała z tej okazji kilka promocji. Na wejściu klienci otrzymali różę, istniała również możliwość otrzymania darmowych wiader. Włocławianie chętnie skorzystali z promocji, biorąc po kilka sztuk produktu na raz, co widać na poniższym filmie.

 

Jak udało nam się ustalić w rozmowie z przedstawicielem firmy, darmowe wiadra rzeczywiście były częścią promocji. Nie przewidziano limitu sztuk produktu, który może być zabrany przez jedną osobę. Utrwalona na filmie sytuacja miała miejsce jedynie przez moment, w dalszej części akcji promocyjnej to pracownicy sklepu rozdawali klientom wiadra. 

Dowiedz się więcej: Kaufland przejmuje cztery sklepy Tesco m.in. w Warszawie i Wrocławiu. UOKiK wydał pozwolenia

Środowe promocje to nie jedyne atrakcje, jakie Castorama przygotowała dla klientów nowo otwartego sklepu we Włocławku. Jak podaje portal wloclawek.naszemiasto.pl, na piątek 28 lutego przygotowano warsztaty ze znaną projektantką wnętrz Dorotą Szelągowską. Pomoże ona w sprawach dekoratorskich.

Zobacz wideo
Więcej o: