Klienci rzucili się na darmowe wiaderka. Nagranie z otwarcia nowego sklepu we Włocławku

W środę 26 lutego odbyło się oficjalne otwarcie sklepu sieci Castorama we Włocławku. Z tej okazji przygotowano wiele akcji promocyjnych. Jedną z nich było rozdawanie darmowych wiader. Produkt cieszył się sporą popularnością - klienci rzucili się na nie, wynosząc po kilkanaście sztuk.

Nowo powstały sklep znajduje się przy ul. Kapitulnej we Włocławku. Mieszkańcy miasta długo oczekiwali na jego otwarcie, gdyż budowa sklepu rozpoczęła się w drugiej połowie 2018 roku. Uroczyste otwarcie ostatecznie odbyło się w środę 26 lutego w godzinach porannych. 

Znana sieć przygotowała promocje na otwarcie sklepu. Klienci rzucili się na darmowe wiadra 

Na inauguracji sklepu pojawiły się tłumy klientów. Castorama przygotowała z tej okazji kilka promocji. Na wejściu klienci otrzymali różę, istniała również możliwość otrzymania darmowych wiader. Włocławianie chętnie skorzystali z promocji, biorąc po kilka sztuk produktu na raz, co widać na poniższym filmie.

 

Jak udało nam się ustalić w rozmowie z przedstawicielem firmy, darmowe wiadra rzeczywiście były częścią promocji. Nie przewidziano limitu sztuk produktu, który może być zabrany przez jedną osobę. Utrwalona na filmie sytuacja miała miejsce jedynie przez moment, w dalszej części akcji promocyjnej to pracownicy sklepu rozdawali klientom wiadra. 

Dowiedz się więcej: Kaufland przejmuje cztery sklepy Tesco m.in. w Warszawie i Wrocławiu. UOKiK wydał pozwolenia

Środowe promocje to nie jedyne atrakcje, jakie Castorama przygotowała dla klientów nowo otwartego sklepu we Włocławku. Jak podaje portal wloclawek.naszemiasto.pl, na piątek 28 lutego przygotowano warsztaty ze znaną projektantką wnętrz Dorotą Szelągowską. Pomoże ona w sprawach dekoratorskich.

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (345)
Klienci rzucili się na darmowe wiaderka. Nagranie z otwarcia nowego sklepu we Włocławku
Zaloguj się
 • el.pistolero

  Oceniono 94 razy 86

  Spójrzcie na nich. To nie są biedni ludzie, to po prostu typowe polskie buractwo, gotowe nasr... w kącie hotelowego pokoju, bo przecież zapłacili za pobyt. Fani filmów Vegi, muzy Zenka Martyniuka i parawanów nad Bałtykiem, którymi wczesnym rankiem grodzą plażowe parcele.

 • kiesier

  Oceniono 87 razy 85

  A śmieliśmy się z chytrej baby z Radomia teraz mamy chytrych budowniczych z Włocławka.

 • remo29

  Oceniono 91 razy 83

  Wstalim z kolan, Szwedzi do nas płyną kajakami za pracą, Niemcy się boją, że ich wykupimy, a Francuzi zazdroszczą widelców... To mówiłem ja, Mateusz.

 • plafar

  Oceniono 69 razy 69

  dlaczego pixelukecie ich twarze... innych nie... po co komu 25 wiader.. obciach i wiocha!!! niedługo wiadra trafią do leśnych wysypisk i przydrożnych rowów...

 • pablo_spear

  Oceniono 56 razy 56

  Zastanawiam sie czy to jest spowodowane bieda czy mentalnoscia Polakow 🤔
  Jak jest za darmo to brac ile sie da, nawet jak nie potrzebuje 😫

 • tony516

  Oceniono 57 razy 53

  To wskazówka dla rządu-zamiast 500+ dać po wiaderku co miesiąc. Suweren się ucieszy.

 • obeznany

  Oceniono 53 razy 49

  Bo ilość wiader przekłada się na zaradność życiową i atrakcyjność wobec płci przeciwnej.

 • mg_40

  Oceniono 45 razy 45

  Kiedyś w Anglii byłem świadkiem jak Polacy rzucili sie na darmowe jogurty. Można było brać po jednej sztuce a Polacy brali garściami. Potem ochrona wyrzucała ich z marketu to tylko k.rwy było słychać
  Narody wschodu to prymitywna czerń

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX