Klienci Banku Millenium jeszcze łatwiej kupią bilety na film. Specjalna oferta kin Helios

Klienci Banku Millenium, którzy korzystają z aplikacji mobilnej, mają ułatwiony sposób zakupu wejściówek na seanse filmowe. Dzięki niej mogą wygodnie i szybko sprawdzić w aplikacji repertuar kina, wybrać miejsca i kupić bilety oraz udostępnić je znajomym.

Nowe możliwości w aplikacji mobilnej Banku Millenium dają jej użytkownikom dostęp do listy wszystkich 49 kin Helios w Polsce. Dzięki temu widzowie mogą dowiedzieć się, gdzie znajduje się najbliższe kino, jakie filmy są w nim wyświetlane, a także które sale, godziny i rodzaje seansów są dostępne. Miłośnicy jeszcze większego komfortu również znajdą w niej coś dla siebie - seanse odbywające się w super wygodnych salach Helios Dream są specjalnie zaznaczone.

Jesteśmy liderem na rynku kinowym w Polsce, między innymi dlatego, że nieustannie szukamy kolejnych kanałów komunikacji z widzem. Wspólnie z Bankiem Millennium stworzyliśmy zupełnie nowy model sprzedaży biletów, który jest nowatorski dla obu naszych branż. Głęboko wierzymy, że ergonomia tego rozwiązania sprawi, iż dotrzemy do kolejnej grupy widzów, a zakup biletów online stanie się jeszcze prostszy

 - zaznacza Marcin Jamróz, dyrektor sprzedaży korporacyjnej Helios SA.

Bank Millenium i kina Helios. Jak kupić bilety przez aplikację mobilną banku?

Zakup biletu do kina sieci Helios w aplikacji mobilnej Banku Millennium jest niezwykle intuicyjny. W menu aplikacji wystarczy wybrać opcję "Płatności" > "Bilety do kina", a następnie wybrać film, datę i godzinę seansu w wybranym kinie Helios i wskazać miejsca korzystając z widoku sali.

Klienci Banku Millenium jeszcze łatwiej kupią bilety do kin Helios.Klienci Banku Millenium jeszcze łatwiej kupią bilety do kin Helios. Materiały prasowe

Płatność realizowana jest automatycznie ze wskazanego konta lub karty kredytowej, a klient od razu widzi swoje bilety. Widz w każdej chwili może je znaleźć w "Menu" > "Płatności" > "Bilety do kina", może je też wysłać znajomym i rodzinie poprzez aplikację Messenger, pocztę elektroniczną lub SMS/MMS. Po przyjściu do kina wystarczy pokazać pracownikowi kina bilet elektroniczny w aplikacji banku.

Kina Helios. Największa sieć w Polsce pod względem liczby obiektów

Helios S.A. to największa sieć kin w Polsce pod względem liczby obiektów. Dysponuje 49 kinami mającymi łącznie 277 ekranów i niemal 53 tysiące miejsc. Spółka skupia swoją działalność głównie w miastach małej i średniej wielkości, ale jej kina są również obecne w największych aglomeracjach Polski, m.in. w Łodzi, Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu.

Zobacz wideo Drukarka w małym przedsiębiorstwie. Na co zwrócić uwagę?