Biedronka z nowymi promocjami. Darmowe gry, płyty muzyczne i książki przy zakupie dwóch produktów

Biedronka organizuje kolejne promocje. Od poniedziałku 27 kwietnia przez cztery dni przy zakupie dwóch książek, gier czy płyt muzycznych, kolejną dostajemy za darmo. Podobne promocje oraz rabaty dotyczą innych kategorii produktów.

Biedronka w ostatnich tygodniach wprowadza raz po raz nowe promocje. W sklepach sieci tymczasowo wydłużono godziny pracy i już w kolejny weekend z rzędu zorganizowano nocne promocje w ramach akcji "Biała noc". Pojawiły się także wyprzedaże dla seniorów, a to nie koniec promocji w Biedronce, tym razem także w regularnych godzinach pracy.

Zobacz wideo Oto najświeższa Biedronka w Polsce. Jest nowocześnie i proekologicznie

Biedronka z promocją na gry, płyty i książki

Biedronka co jakiś czas wprowadza do swojej oferty dużym rzutem ciekawe gry, płyty muzyczne, filmy i książki w niskich cenach. Teraz pojawia się szansa dostać je jeszcze taniej. Od 27 do 30 kwietnia lub wyczerpania zapasów obowiązuje promocja "3 za 2" na przedmioty z kategorii:

  • książki
  • muzyka na CD
  • płyty winylowe
  • filmy na DVD
  • gry na PC lub konsole.

Rabat jest naliczany przy kasie, a za darmo otrzymamy najtańszy przedmiot. Kupując więcej produktów w tych kategoriach, trzeba pamiętać, że limit rabatu na jednym paragonie wynosi 100 zł. Od 27 kwietnia do soboty 2 maja obowiązuje taka sama promocja na kosmetyki marki Adidas. To samo dotyczy soków marki Vital Fresh.

Ponieważ zbliża się majówka, Biedronka przedstawiła także promocyjną ofertę na produkty na grilla w ramach akcji #czasnagrillawdomu. W promocji wszelakie mięsiwa, vege burger z buraka, oscypki, keczupy, musztardy, ale i grille - zarówno jednorazowe, jak i blaszane, wielokrotnego użytku. Wybierając sos do potraw z grilla, warto przyjrzeć się ofercie Madero, bo do 2 maja przy zakupie dwóch produktów tej marki obowiązuje rabat 40 proc. na tańszy produkt. To samo dotyczy pizzy marki Donatello. Także do soboty taniej kupicie kawę marki Tchibo, której cenę obniżono o wartość VAT.

Więcej o: