Biznes Walczy. Pokoje hotelowe zamienili w wynajem mieszkań. "Klucze przekazywane w skrytkach, bez kontaktu z klientem"

Biznes Walczy to cykl, w którym pokazujemy jak przedsiębiorcy radzą sobie z zamrożeniem gospodarki. Przy okazji prosimy ich o to, aby zdradzali nam kilka porad czy swoich metod działania. Zobaczcie, jak w nowej rzeczywistości odnajduje się warszawska firma, która m.in. wynajem hotelowy zamieniła na wynajem długoterminowy.

Zamrożenie gospodarki spowodowane pandemią koronawirusa sprawia, że wiele firm musi wymyślać swoje strategie biznesowe na nowo. Jedne stają przed widmem upadłości, inne znalazły niszę na rynku. W cyklu #BiznesWalczy pokazujemy, jak polski i światowy biznes odnajduje się w nowej rzeczywistości. Jeśli chcesz się z nami skontaktować i opowiedzieć swoją historię, napisz na adres next.redakcja@agora.pl.

Hotele powoli wracają do pracy, choć daleko jest jeszcze do rzeczywistości sprzed pandemii. Konieczne jest bowiem zachowanie odpowiedniego reżimu sanitarnego. Dziś w #BiznesWalczy sprawdzmy jak radzi sobie Aparthotel Nowy Świat 28. Jego właściciele postanowili nie czekać na odmrażanie gospodarki i wynajem hotelowy zamienili na długoterminowy. Poza tym przygotowują się do działania w nowej rzeczywistości. W przyszłości obsługa klientów hotelu może odbywać się przy bardzo ograniczonym kontakcie, bo na przykład do przekazania kluczy można wykorzystać specjalne skrytki.

Więcej o: